Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Понад 350 абітурієнтів взяли участь в ЗНО з хімії

Понад 350 абітурієнтів взяли участь в ЗНО з хімії

Понад 350 абітурієнтів взяли участь в ЗНО з хімії
14.06.2018 11:13 Все Головні новини Університет зовнішнє незалежне оцінювання вступна кампанія-2018

Тринадцятого червня в Україні завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Останнім цього року абітурієнти складали ЗНО з хімії. У Запоріжжі діяло два пункти для проходження тестування для абітурієнтів, яким потрібен сертифікат, що засвідчує рівень їхніх знань із хімії. Один із них – на базі Запорізького національного університету. Загалом цього дня до вишу завітали 354 вступники зі шкіл міста й області.

Загалом, за словами відповідальної за пункт проведення ЗНО Юлії Паскевської, цього року на базі університету взяли участь у тестуваннях із математики, української мови та літератури, історії України, іноземної мови та хімії понад 1000 абітурієнтів.

До речі, серед них були й ті, хто скористався можливістю у березні стати учасником безкоштовних пробних ЗНО, які щороку проходять на базі Запорізького національного університету й перебувають під особистим контролем ректора ЗНУ Миколи Фролова. Ці тренінги мають на меті сприяти підготовці вступників до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, можливість вчасно звернути увагу на складні для них теми, зменшити стрес тощо.

Коментуючи перебіг цьогорічної сесії ЗНО, Юлія Анатоліївна відзначила, що її завершення – важлива подія для всіх цьогорічних абітурієнтів та для їхніх рідних. Адже це – черговий крок до омріяної мети: стати студентом обраного вишу. Саме тому й представники закладів вищої освіти прагли підтримати своїх майбутніх абітурієнтів у цей нелегкий і відповідальний для них час.

Як завжди, у ЗНУ подбали про створення максимально комфортних умов для учасників зовнішнього незалежного оцінювання й водночас про дотримання усіх вимог до процедури його проведення. Досвідчені старші інструктори, інструктори й чергові, серед яких було чимало викладачів і співробітників вишу, спрацювали чітко й злагоджено. Це підтвердила й відповідальна особа від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Пєнькова.

Своєю чергою, учасники заходу використали досвід участі в попередніх ЗНО – в обов’язковому для всіх випускників шкіл і коледжів з української мови та літератури й обраних ними відповідно до вимог вступу на вподобані спеціальності до закладів вищої освіти. Вони прагли раціонально розподілити час і використати 150 хвилин, відведених на складання тестів, із максимальною ефективністю.

Нагадаємо, що встановлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з хімії та з історії України відбудеться 20 червня, а результати тестування стануть відомими 21 червня.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2061811417181574

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини