Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Людмила Бабак здобула золоті медалі на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное

Студентка ЗНУ Людмила Бабак здобула золоті медалі на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное

Студентка ЗНУ Людмила Бабак здобула золоті медалі на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное
18.06.2018 09:39 Все Головні новини Спорт змагання з веслування на байдарках та каное

Наприкінці травня на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив у Португалії, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное  і студентка ЗНУ Людмила  Бабак здобула два золота.

У перший день спортсменка  перемогла у короткій гонці (3,6 км) з результатом 19:31,51 хв., випередивши найближчого конкурента на 1 хвилину 28 секунд; у другій довгій гонці (15,4 км.) прийшла до фінішу з результатом 1:48,00,94 г., випередивши суперницю на 19,29 хв.

Нещодавно вихованка Сергія Снежка відзначилася на чемпіонаті Європи в Сербії, де в останній день змагань завоювала «бронзу» на дистанції 5000 метрів у каное-одиночці з результатом 27:02,130. Також за останній час спортсменка встигла відзначитися на Кубку світу і чемпіонаті Європи.

З високими досягненнями спортсменку вітали в Запорізькій обласній державній адміністрації. За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту  ОДА Наталія Власова вручила спортсменці грамоту ОДА за наполегливу копітку щоденну роботу, результатом якої є вдалі виступи на міжнародних змаганнях. Крім цього, від імені голови облдержадміністрації Костянтина Бриля посадовець передала Людмилі Бабак сертифікат на отримання спортивного човна, який вже давно потребує дівчина.

 

Схожі новини