Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на літню серію вебінарів із використання платформи Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на літню серію вебінарів із використання платформи Web of Science

Науковців ЗНУ запрошують на літню серію вебінарів із використання платформи Web of Science
18.06.2018 14:12 Все Головні новини Університет наукова бібліотека вебінари

Компанія Clarivate Analytics в Україні в рамках підтримки користувачів, що отримали доступ до платформи Web of Science, запрошує взяти участь у літній серії вебінарів українською мовою.

Доповідач: к.б.н. Ірина Тихонкова, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

Зареєструватися на вебінари можна за посиланнями в цьому листі або на сторінці Clarivate Analytics українською https://www.facebook.com/WoS.Ukraianin/.

Інформацію про вебінари також розміщено на веб-сторінці Наукової бібліотеки ЗНУ http://library.znu.edu.ua/.

На вказану під час реєстрації електронну пошту надійде запрошення, за яким треба перейти за 5-10 хвилин до початку вебінара, завантажиться програма WEBEX, необхідно дозволити вікна, що спливають, обрати комп’ютер для аудіо (налаштування звуку можна переглянути https://goo.gl/p6A3sv). Операційна система ХР не підтримується.

19 червня 2018, 16:15

Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця.

Тези: Базові та розширені можливості пошуку наукової літератури. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту, можливості Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://goo.gl/ivd8CZ

20 червня 2018, 16:15

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація: https://goo.gl/W93HHG

21 червня 2018, 16:15

Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи і науковця.

Тези: Публікаційна активність установи: ідентифікація робіт, профіль організації, оцінка. Підготовка статистики установи для участі у конкурсі МОН на отримання доступу до Web of Science. Інструкція як вибрати статті певної установи за певний проміжок часу, що запитують при подачі заявки на конкурс для отримання доступу до платформи Web of Science. Авторській ідентифікатор ResearcherID: створення, наповнення, редагування, використання.

Реєстрація: https://goo.gl/gFaJzF

19-28 червня 2018 р. також проходять серії вебінарів компанії Clarivate Analytics російською мовою (слухачі з 18 країн). Сертифікати передбачено. Якщо цікавлять інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій, для аналізу наукової діяльності, практичні рекомендації з публікацій в міжнародних журналах, розклад за покликанням: http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує на вебінари до читального залу для викладачів (2-й навчальний корпус, кімн. № 134).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини