Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти-випускники факультету соціології та управління – серед кращих держслужбовців області

Магістранти-випускники факультету соціології та управління – серед кращих держслужбовців області

Магістранти-випускники факультету соціології та управління – серед кращих держслужбовців області
20.06.2018 10:20 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» перемога

У Запорізькій області завершився ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проводиться з метою зростання інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців. Цього року конкурс є особливим, бо проводиться вже десятий раз і в рік відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні.

Як і минулого року, Запорізький національний університет у складі Організаційного комітету з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Запорізькій області представляв професор кафедри соціальної філософії та управління, доктор філософських наук, доцент, куратор магістратури публічного управління та адміністрування Олександр Краснокутський.

Традиційно ІІ тур конкурсу «Кращий державний службовець» проводиться в червні Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, оскільки конкурс є одним із видів підвищення кваліфікації та розвитку професійних компетентностей публічних службовців.

Як зазначила співголова Організаційного комітету, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, усі учасники конкурсу є вже переможцями, оскільки вибороли право представляти відповідні владні структури на обласному рівні.

У рамках ІІ туру конкурсу державні службовці місцевих органів виконавчої влади пройшли навчальну програму тематичного короткострокового семінару: «Державна служба: правовий стиль і методи роботи в умовах реформування публічної влади в Україні».

Конкурсанти виконали практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету, пройшли співбесіду з питань державного управління та презентували публічні виступи з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

Організаційний комітет конкурсу одностайно відзначив високий рівень підготовки цьогорічних учасників, їх професіоналізм, компетентність, творчий підхід до виконання конкурсних завдань та визначили переможців ІІ туру, які представлятимуть нашу область у заключному ІІІ турі, який відбудеться восени у м. Київ.

За підсумками проведення ІІ туру конкурсу переможцем визнана у номінації «Кращий спеціаліст» серед державних службовців обласної державної адміністрації – магістрантка заочної форми навчання факультету соціології та управління спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Олеся Дьяченко, головний спеціаліст відділу розвитку торгівлі управління розвитку підприємства, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації.

Лауреатом II туру конкурсу в номінації «Кращий керівник» серед державних службовців обласної державної адміністрації стала колишня випускниця спеціальності «Соціологія» факультету соціології та управління Ольга Гнипа, начальник відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА.

Детальніше про результати ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець»на сайті ЗОДА : http://www.zoda.gov.ua/news/41329/u-zaporizkiy-oblasti-viznacheno-krashih-derzhavnih-sluzhbovtsiv.html

Факультет соціології та управління пишається своїми талановитими студентами й випускниками та вітає їх!

 

Схожі новини