Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Андрій Бойко здобув «золото» Відкритого чемпіонату м. Запоріжжя «Кубок Хортиці»

Студент ЕПК Андрій Бойко здобув «золото» Відкритого чемпіонату м. Запоріжжя «Кубок Хортиці»

Студент ЕПК Андрій Бойко здобув «золото» Відкритого чемпіонату м. Запоріжжя «Кубок Хортиці»
20.06.2018 10:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Днями відбувся Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя «Кубок Хортиці» з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. Запорізький національний університет на спортивному змаганні гідно представив студент 2 курсу спеціальності «Журналістика» Економіко-правничого коледжу Андрій Бойко.

Спортсмен ЕПК ЗНУ посів 1 місце у змаганні серед чоловіків із пауерліфтингу у ваговій категорії до 74 кг. Андрій став кращим із результатом 492, 5 кг у сумі триборства (присідання зі штангою, жим лежачи та станова тяга).

Варто нагадати, що Андрій Бойко вже два роки займається пауерліфтингом, на його рахунку – кілька вагомих перемог. Серед попередніх досягнень – чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, де спортсмен у категорії до 74 кг посів 1 місце, взявши вагу 92,5 кг.

Колектив Запорізького національного університету вітає Андрія Бойка й бажає йому нових спортивних досягнень!

 

Схожі новини