Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ запрошують зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

Студентів ЗНУ запрошують зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»

Студентів  ЗНУ запрошують зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»
20.06.2018 11:44 Все Головні новини Декларація про вибір лікаря Медпункт

У Запорізькому національному університеті великого значення надають піклуванню про здоров’я викладачів і студентів, профілактиці захворювань серед молоді, за потреби, оперативному наданню первинної медичної допомоги тощо. До послуг студентів не лише спеціалізована студентська поліклініка, але й здравпункт, розташований на території студмістечка – збоку першого поверху навчального корпусу № 6. Тут на них чекають із понеділка по п’ятницю з 8.00 до 15.40.

Нагадуємо, що у зв’язку з реформуванням медичної галузі в Україні, повнолітнім студентам усіх курсів і спеціальностей Запорізького національного університету, яким виповнилось 18 років, необхідно завітати до здравпункту для реєстрації «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги».

Як зазначила керівник здравпункту Ольга Шевченко, це можна зробити у 1 кабінеті  медпункту ЗНУ до 27 червня, а також з 2 липня по 1  вересня у студентській поліклініці за адресою Залізнична 1, яка знаходиться на території Залізничної поліклініки (великий блакитний вказівник). При собі при цьому необхідно мати: паспорт й ідентифікаційний код. Крім того, потрібен мобільний телефон, на номер якого має прийти смс із кодом на підтвердження реєстрації.

При виникненні будь-якого запитання, пов’язаного з реєстрацією «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги», ви можете завітати до здравпункту (збоку навчального корпусу №6) або зателефонувати за номером: 289-41-14.

Фахівець ректората Іван Наливайко, коментуючи це розпорядження, зазначив, що студенти, які мешкають у м. Запоріжжі, можуть при здійснені реєстрації декларації обирати між студентською поліклінікою та медичним закладом за місцем проживання. А от для мешканців гуртожитку й тих, хто знімає в місті житло, але зареєстрований в іншому населеному пункті області, це – можливість скористатися своїм законним правом на якісне медичне обслуговування.

 

Схожі новини