Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Туризм» ЕПК підбили підсумки навчальної та виробничої практики

Студенти спеціальності «Туризм» ЕПК підбили підсумки навчальної та виробничої практики

Студенти спеціальності «Туризм» ЕПК підбили підсумки навчальної та виробничої практики
21.06.2018 09:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес практика звітна конференція

Студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» Економіко-правничого коледжу прозвітувались на конференції про проходження виробничої практики. Протягом четвертого семестру навчання студентам надали можливість раз на тиждень відвідувати бази практики туроператорів: «Інтурист», «Веста-тревел», «Істок», «Корунд ХХІ», «Анекс тур», та туристичні фірми: «СВ-тур», «Зовніш сервіс», готельний комплекс «Рейкарц». У результаті студенти прозвітували про здобуті практичні навички й компетенції.

На захисті були запрошені завідувач практикою коледжу Інна Кирилова і студентка спеціальності «Туризм» факультету фізичного виховання ЗНУ Каріне Хачатрян. Розпочали конференцію виступи керівників практики Лариси Ніколаєвої та Наталі Величко.

Наталя Величко підкреслила важливість теоретичних знань для набуття практичних умінь, подякувала за сумлінну працю та відповідальне ставлення до практичних завдань. Каріне Хачатрян підбила підсумки практики, та зосередила увагу усіх на тому, що знання іноземних мов дуже важливе для тих, хто обрав професію в галузі туризму. Вона запросила студентів обов’язково після закінчення коледжу продовжити навчання в університеті ЗНУ

Студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» також презентували свої роботи 12 червня під час звітній конференції, де підкреслили важливість навчальної практики для повного розуміння роботи в галузі обслуговування туристів. Під час тижневої практики, студенти дізнались про роботу готелів, вимог до співробітників, правила прийому та звільнення персоналу. Спілкуючись із керівництвом турагенццій, студенти змогли оцінити важливість знань країн світу, законів, особливостей кожного регіону. Крім того, оглядова екскурсія до Краєзнавчого музею, яку провели в рамках проходження практики, справила на всіх її учасників неабияке враження.

18 червня в Економіко-правничому коледжі відбулася захисна конференція з виробничої практики для студентів третього курсу спеціальності «Туристичне обслуговування». Студенти проходять виробничу практику протягом сімох тижнів, тим самим отримуючи необхідні знання та навички в сфері туристичного обслуговування. Традиційно на захисті були присутні керівник практики Лариса Ніколаєва та голова циклової комісії туризму та природничих дисциплін Олена Прилипко. Під час конференції наголосили, що студенти мають змогу проходити виробничу практику на підприємствах нашого міста, що орієнтовані на різні напрями діяльності в галузі туристичних послуг.

Розпочали захисну конференцію студенти Андрій Бай та Катерина Самарська, котрі проходили практику на базі туроператора «Анекс тур». Ця компанія на  сьогодні є одним із головних туроператорів України. Студенти розповіли, що на практиці навчилися маркетингової діяльності компанії «Анекс тур», відвідали велику кількість підприємств, які є партнерами туроператора. Також вони продемонстрували кінцевий результат своєї роботи, а саме – діаграму, яка відображає рівень взаємовідносин «Анекс тур» зі своїми партнерами. Студенти наголосили, що туроператорська діяльність є  складною та відповідальною в сфері туристичних послуг.

Своїм виступом продовжила конференцію студентка Анастасія Лебєдєва, яка проходила виробничу практику на підприємстві «Зовнішсервіс». Анастасія наголосила на особливостях роботи туристичних агентств, а також продемонструвала тур, що був складений нею протягом проходження практики.

Наступною захищалася студентка Карина Паталах, котра проходила практику в туристичному агентстві «Лія Круїз». Карина розповіла про особливості функціонування своєї бази практики, а також про головні напрямки діяльності туристичних агентств взагалі. Наприкінці свого захисту, студентка наголосила на важливості та великій відповідальності роботи на підприємстві, що надає туристичні послуги.

 Наступним був захист студентки Анастасії Білокопитової, базою практики якої була туристична фірма «САМ». Анастасія повідомила про специфіку роботи туристичної фірми, розповіла про актуальні напрямки в туризмі, а також продемонструвала створену власноруч схему туристичної подорожі.

Завершив конференцію виступ студентки Альони Міщенко, яка проходила практику на підприємстві «Центр молодіжного туризму «ІСТОК». Студентка розповіла про історію, особливості та специфіку роботи підприємства. Наприкінці захисту Альона наголосила на важливості функціонування туристичної фірми, а також необхідності розвитку туристичної галузі загалом.

Варто відзначити, що всі студенти отримали чудові враження від проходження практики, а також здобули комплексні знання з обраної професії. Складно переоцінити важливість проходження виробничої практики, адже саме вона є одним з найголовніших аспектів підготовки кваліфікованих працівників в галузі туристичного обслуговування.

 

Андрій Бай

 

Схожі новини