Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітав представник St. Lawrence College (Канада) Крістофер Гас

До ЗНУ завітав представник St. Lawrence College (Канада) Крістофер Гас

До ЗНУ завітав представник St. Lawrence College (Канада) Крістофер Гас
23.06.2018 09:58 Все Головні новини Університет відділ міжнародних зв’язків академічна мобільність студентів міжнародна співпраця візит

Двадцять другого червня до Запорізького національного університету з робочим візитом завітав керуючий директор регіонів ЕМЕСА (Європа, Близький Схід, Центральна Азія) в державному коледжі St. Lawrence College (Онтаріо, Канада) Крістофер Гас. Адміністрацію університету на зустрічі з почесним гостем представляли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і в.о. керівника відділу міжнародних зв’язків Марина Доля.

Проректор Геннадій Васильчук під час розмови з Крістофером Гасом наголосив, що розвиток міжнародних зв’язків, підвищення академічної мобільності студентів – серед пріоритетів Запорізького національного університету. Зокрема, виш буде радий посиленню канадського вектору міжнародної співпраці, новим можливостям інтеграції до світового освітнього простору.

Своєю чергою, Крістофер Гас повідомив, що на нього справило велике враження знайомство із Запорізьким національним університетом – провідним навчально-науковим закладом Півдня України, де вищу освіту на всіх формах навчання здобувають понад 12 тисяч студентів. Також його зацікавила Концепція вивчення іноземних мов, яка вже кілька років поспіль успішно реалізується в ЗНУ й спрямована на підвищення мовних компетентностей студентства.

Гість розповів представникам вишу про політику St. Lawrence College – закладу вищої освіти, відкритого для молоді з усіх регіонів світу. Керівництво коледжу зробило ставку на створення мультикультурного середовища й підготовці сучасних висококваліфікованих фахівців. У цьому навчальному закладі готують представників у галузі економіки, менеджменту, комп’ютерних технологій, права тощо. Він розповів про можливість для іноземних студентів здобувати вищу освіту, чергуючи навчання й можливість заробити кошти на оплату за черговий семестр.

Це – перший, ознайомлювальний, візит представника St. Lawrence College до ЗНУ. Та представники обох вишів сподіваються, що в майбутньому між ними буде налагоджене плідне співробітництво. А перед студентами запорізького ЗВО відкриється можливість стати учасниками програми подвійного диплома й водночас здобувати диплом бакалавра ЗНУ й закінчити навчання в канадському коледжі.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини