Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач біологічного факультету Олена Бойка побувала на стажуванні в румунському виші

Викладач біологічного факультету Олена Бойка побувала на стажуванні в румунському виші

Викладач біологічного факультету Олена Бойка побувала на стажуванні в румунському виші
26.06.2018 10:00 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет міжнародна діяльність академічна мобільність наукова діяльність

Нещодавно заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка повернулась зі стажування за програмою «Erasmus+» в Румунії в Університеті м. Пітешті.

Під час тижневого перебування у румунському виші Олена Бойка провела дві лекції для студентів та викладачів університету Також вона взяла участь у міжнародному симпозіумі «CURRENT tRendS in naturAL sciences» та налагодила зв’язки з представниками факультету природних наук.

Під час пленарного засідання  представниця ЗНУ виступила з доповіддю перед учасниками заходу. Окрім теми наукових досліджень, у її доповіді йшлося про Запорізький регіон та Запорізький національний університет.

Також під час перебування в Румунії Олена Бойка взяла участь у святі Симфонія тюльпанів та побувала на виставці ландшафтних мініатюр присвячених цьому святу.

Варто відзначити, що під час перебування в Університеті м. Пітешті запорізький науковець досягла домовленість із представниками румунського вишу про спільну участь вчених обох ЗВО в організації та проведенні конференцій та в пошуках можливостей грантового фінансування досліджень.

 

Схожі новини