Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор Дамір Бікулов очолив комісію з акредитації бакалаврської програми в Донбаській національній академії будівництва і архітектури

26.06.2018 14:15 Все Головні новини Факультет менеджменту центр «Донбас Україна» ліцензування вступна кампанія

Завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту Запорізького національного університету, доктор наук із державного управління Дамір Бікулов очолив комісію з акредитації бакалаврської програми «Менеджмент у будівництві» в Донбаській національній академії будівництва і архітектури.

Днями Дамір Тагірович взяв участь у роботі освітнього центру «Донбас Україна». Він зустрівся з колегами із донбаської академії, обмінявся з ними досвідом щодо процедури акредитації нової спеціальності. Крім того, науковець ЗНУ надав їм цінні рекомендації, пов’язані з організацією та проведенням вступної кампанії до закладу вищої освіти.

Нагадаємо, що на рахунку Даміра Тагіровича – досвід роботи на посаді відповідального секретаря приймальної комісії Запорізького національного університету. Тож його поради дозволять освітянам із Донбаської національній академії будівництва і архітектури підвищити ефективність прийомної кампанії. Вони щиро подякували представнику ЗНУ за допомогу у вирішені важливого питання.

Варто нагадати, що Запорізький національний університет завжди дієво підтримував освітян, студентів й абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, а також із Автономної Республіки Крим. Зокрема, він завжди активно сприяє роботі освітніх центрів «Донбас-Україна».