Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ переміг в обласній спартакіаді

ЗНУ переміг в обласній спартакіаді

23.06.2008 16:27

Нещодавно завершилася спартакіада Запорізького обласного управління з фізичної культури та спорту серед ВНЗ ІІІ і ІV рівнів акредитації. У змаганнях взяли участь дев’ять провідних вищих навчальних закладів області. Команда Запорізького національного університету здобула першість!

Команди змагалися в 11 видах спорту. Зокрема, ЗНУ посів перші місця в таких дисциплінах: легка атлетика, волейбол (жінки), футзал, настольний теніс, плавання. У шашках наші спортсмени виявилися другими. Третю сходинку команда Запорізького національного виборола у баскетболі (чоловіки), шахматах та аеробіці.
Залік для загального визначення команди-переможця був за 9 кращими показниками. В результаті важкої та запеклої боротьби, наші студенти вибороли 1 місце, набравши 303 очки. На другій сходинці опинився наш сусід - Запорізький національний технічний університет – 300 очок. Команда Запорізького державного медичного університету стала третьою, набравши 246 очок.
За словами інструктора-методиста зі спорту ЗНУ Вадима Чернявського, слід звернути увагу на те, що в нашому університеті відсутній гирьовий спорт. Тому ЗНУ ніхто не представляв у цій дисципліні. Однак, це ще дрібниця. Деякі ВНЗ взагалі виставили свої команди неповністю.
- Дуже погано, що не всі команди беруть участь у всій програмі змагань, - говорить Вадим Дмитрович, - так, команда з Бердянську взяла участь лише в змаганнях з баскетболу, мелітопольці – з легкої атлетики. Причина одна – відсутність коштів на організацію змагань. А, як ми знаємо, не кожен інститут в змозі покрити всі витрати своєї команди.
Тож, сподіваймося, що наступного року ці прикрощі вирішать – і студентство буде змагатися по повній програмі. Ми, в свою чергу, вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм продовжувати у тому ж дусі і не зупинятися на досягнутому!

Ігор Олександрів