Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології підбили підсумки роботи за 2017-2018 навчальний рік

26.06.2018 14:18 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології освітній процес Вчена рада

Червень – час аналізувати роботу за навчальний рік, робити висновки та планувати роботу на майбутнє. Так, сьогодні, 26 червня, науково-педагогічний склад факультету іноземної філології зібрався для обговорення результатів діяльності за 2017-2018 навчальний рік.

Декан факультету, доцент Галина Морошкіна розпочала зустріч із приємних моментів: привітали доцента кафедри англійської філології Ірину Галуцьких із захистом докторської дисертації; старшого викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування Лідію Ярцеву із ювілеєм; доцента кафедри німецької філології Валентину Ботнер із 55-річним ювілеєм шлюбу.

Продовжили засідання звіти голів державних екзаменаційних комісій із підсумкової атестації бакалаврів. Доцент кафедри міжнародних економічних відносин ЗНТУ Анатолій Мелещенко оцінив високий рівень практичної підготовки студентів спеціальностей «Мова і література (французька)», «Переклад (французький)». А професор кафедри теорії та практики того ж університету Вікторія Волошук відзначила ґрунтовний рівень філологічних знань студентів спеціальностей «Мова і література (німецька)», «Переклад (німецький)» та висловила побажання  більше звертати увагу на практичні навички з дисциплін. Голова екзаменаційної комісії із підсумкової атестації студентів «Мова і література (англійська)», «Переклад (англійський)», доцент кафедри ТПП ЗНТУ Анна  Підгорна говорила про креативність, відмінну підготовку студентів, навіть у складному іспиті з історії зарубіжної літератури є студенти, які отримали 100 балів.

Заступник декана з навчальної роботи, доцент Катерина Василина проінформувала колег про стан роботи із студентами, які мають академічну заборгованість.

Присутній на засіданні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура звернув увагу колег на необхідність та важливість педагогічної рефлексії, яка є рушійною у професійному зростанні. Олександр Іванович розповів про вимоги до викладачів вищого навчального закладу, про електронну систему моніторингу якості науково-педагогічного складу, академічну доброчесність при написанні наукових робіт. Також проректор розповів про організацію проведення Днів професії у наступному навчальному році для ознайомлення студентів із потенційними роботодавцями. Також, на прикладі факультету журналістики, мова йшла про створення портфоліо практичної підготовки студента.

Далі слово взяла декан ФІФ. Галина Федорівна ознайомила присутніх із стратегіями та перспективами розвитку факультету на 2018-2019 навчальний рік. Після цього слово надали завідувачам кафедр, які розповіли про результати роботи кафедр.

Наприкінці зустрічі Галина Федорівна побажала колегам гарного відпочинку, нових вражень та натхнення на новий навчальний рік.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої роботи