Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники-магістри факультету журналістики ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники-магістри факультету журналістики ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

Випускники-магістри факультету журналістики ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти
26.06.2018 15:11 Все Головні новини Факультети Журналістики Випускний Журфак

26 червня в теплій, творчій та дружній атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам факультету  журналістики Запорізького національного університету. Документи про здобуття вищої освіти отримали 6 магістрів  заочної форми навчання за освітньою програмою «Медіакомунікації», з них 2 отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники керівництва факультету і близькі родичі. З важливою подією у житті привітав випускників декан факультету журналістики Віктор Костюк. Він побажав їм бути впевненими в своїх силах, мати свою власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення і навчання протягом життя, а також реалізувати отримані вміння і навички, що створить підґрунтя для особистісного та професійного розвитку. Крім того, Віктор Володимирович побажав випускникам  плідної та цікавої роботи, нових творчих досягнень  та самореалізації у житті. «Я переконаний, що інформаційна робота є дуже важливою і ті навички, які ви здобули під час навчання, будуть вам потрібні в роботі за будь-яким фахом», - наголосив декан.

Привітала випускників і заступник декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна, яка побажала майбутнім медіафахівцям творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях,  креативності, здійснення мрій і життєвих планів. «Ви запам’ятались  цікавими  і творчими особистостями і я переконана, що наші випускники зможуть і далі гідно презентувати  школу факультету журналістики ЗНУ та готові відкривати для себе світ, а отримані за час навчання знання  допоможуть вам у цьому», - переконана Наталія Іванівна. Також  вона побажала дипломованим фахівцям світлої дороги, енергійності, збереження та поповнення знань,  гарних друзів, правильного оточення та духовного розвитку, що і є важливою запорукою досягнення успіху.

Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали декан факультету Віктор Костюк та заступник декана факультету з навчальної роботи Наталія Іванівна Тяпкіна. Так, цьогорічними випускниками магістратури факультету журналістики за освітньою програмою «Медіакомунікації» стали: Володимир Кириченко, Світлана Кушнір, Ольга Туцька, Аліна Кундіренко, Олександра Філь і Маргарита Тарасова.

На заході виступили і магістри – випускники Володимир Кириченко та Світлана Кушнір, які висловили вдячність науково-педагогічному колективу факультету за доленосні моменти життя і спільну роботу, обмін досвідом і творчою енергією, за отримані знання,  професіоналізм, компетентність та щиру відданість своїй роботі. Вони також поділились своїми враженнями від досвіду роботи у спортивній журналістиці та  роботи у галузі медіаграмотності з дитячою аудиторією.

 

 

 

Схожі новини