Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковець біологічного факультету взяла участь у міжнародній конференції «Plant Biology Europe-2018»

Науковець біологічного факультету взяла участь у міжнародній конференції «Plant Biology Europe-2018»

Науковець біологічного факультету взяла участь у міжнародній конференції «Plant Biology Europe-2018»
27.06.2018 09:05 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет академічна мобільність наукова діяльність

Нещодавно заступник декана біологічного факультету з міжнародної роботи, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка взяла участь у міжнародній науковій конференції «Plant Biology Europe-2018», яка нещодавно проходила у м. Копенгаген (Данія).

Так, у рамках конференції представниця ЗНУ взяла участь у науковій сесії  постерів. Вона провела презентацію досліджень поліплоїдизації у родини хрестоцвітів. Її виступ викликав неабияке зацікавлення серед учасників міжнародного заходу.

Крім того, за словами Олени Бойкої, під час її перебування  на міжнародній конференції в м. Копенгагені вона налагодила робочі зв’язки не лише з іноземними колегами, але й із постачальниками та виробниками наукового обладнання для дослідження рослин. Зокрема, запорізький викладач отримала інформацію про найновіші тенденції в цій галузі приладобудування.

Загалом Олена Бойка оцінює свою участь у міжнародній конференції як дуже корисну й мотивуючу на подальшу плідну роботу й наголошує. що для сучасних наукових пошуків дуже важлива академічна можливість викладачів і студентів вишів.

 

 

 

Схожі новини