Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День Конституції України відпочивальники зустрічатимуть на базі «Славутич»

День Конституції України відпочивальники зустрічатимуть на базі «Славутич»

День Конституції України відпочивальники зустрічатимуть на базі «Славутич»
27.06.2018 14:00 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ літній відпочинок

Вже завтра, 28 червня, багато хто із представників університетської  спільноти День Конституції України зустрічатиме на морському узбережжі – у спортивно-оздоровчому таборі «Славутич». Адже саме цього дня розпочинається перший у цьому році заїзд на університетську базу відпочинку.

ССОТ «Славутич» функціонує вже 41 рік, забезпечуючи комфортний та доступний відпочинок для представників вишу. Представники адміністративно-господарської частини, роботу яких очолюють проректор з АГР Сергій Кушнір та головний інженер Валентин Моцак, традиційно потурбувалися про підготовку бази відпочинку до літнього періоду. У весняно-літній період тут були проведені косметичні та інші ремонтні роботи, спрямовані на поліпшення умов комфортності цього господарського об’єкту тощо.

Первинною профспілковою організацією на сьогодні вже реалізовано 335 путівок для членів університетської профспілки та їхніх родин, а це на 51 більше, ніж торік. Триває прийом замовлень на путівки й на наступні заїзди. Згідно із графіком на поточний сезон надалі десятиденні заїзди триватимуть: 8-17 липня, 18-27 липня, 28 липня – 6 серпня, 7 серпня - 17 серпня. Адже саме ці терміни надають можливість використати максимальну знижку, яка надається профкомом на оздоровлення його членів із числа студентів та працівників вишу. Вартість проживання за добу в приміщеннях різного типу комфортності та знижки для членів університетської профспілки дивіться тут: http://web.znu.edu.ua/profcom/view_news.php?id=210  .

Популярністю серед молоді та співробітників, зокрема тих, хто задіяний у роботі приймальній комісії, зазвичай користуються також заїзди на 5 днів. Відпочивальники, які обрали ці умови, можуть отримати половину коштів, передбачених на оздоровлення членів ППО ЗНУ. окрім іншого, здійснюється й щоденне покриття витрат для тих відвідувачів, хто зміг приїхати лише на кілька днів. 

Також гнучка цінова політика може задовольнити потреби різних категорій відпочивальників. Помешкання економ-класу – вагончики – користуються найбільшою популярністю передусім серед студентів, які мають сплачувати за них мінімальну суму за добу. Існує можливість замовити й недорогі будиночки, де можна мешкати разом із сім’єю, друзями. Гарно облаштовані номери люкс та напів-люкс, розташовані у корпусах бази, відповідають вимогам вибагливих курортників. Кімнати обладнані новими меблями, зручними ліжками, оновлені санвузли тощо. Піщана пляжна зона, тепла вода та зручна для купання дітей мілина роблять відпочинок привабливим та комфортним для університетських родин.

На базі працюють співробітники Комбінату громадського харчування ЗНУ, забезпечуючи харчування відвідувачів їдальні бази «Славутич». Зручна й комфортна обідня зала, широкий асортимент блюд, найдемократичніші на всьому узбережжі смт Кирилівки ціни на харчування забезпечують можливість гарно відпочити, без турбот про приготування їжі. Графік роботи їдальні: 8.00-18.00 з перервами.

Існує також можливість відпочити на базі санаторію-профілакторію біологічного факультету, який працює при виші вже 18 років, або здійснити санаторно-курортне лікування в Україні із використанням допомоги на проїзд від профспілки – у розмірі 500 грн.  

З питань літнього відпочинку та замовлення путівок звертайтеся до представників університетської профспілки: навчальний корпус № 4, каб. № 209, 212, 311, тел. 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.

 

 

 

Схожі новини