Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів випускникам факультету післядипломної освіти ЗНУ

Вручення дипломів випускникам факультету післядипломної освіти ЗНУ

23.06.2008 16:43

Урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістів студентам факультету післядипломної освіти пройшла у ЗНУ минулими вихідними. Близько півсотні щасливих випускників різних спеціальностей зібралися на святкуванні. Переважна більшість із них обрали своїм другим фахом менеджмент, правознавство, психологію, фінанси та англійський переклад.

Якщо ви вже маєте кваліфікацію, у вас за плечима п’ять років навчання, ваш диплом на почесному місці у папці «Важливі документи», але ви відчуваєте: «Це – не моє», через силу крокуєте на роботу, а то й взагалі її не маєте, то вам усього-на-всього треба завітати на факультет післядипломної освіти ЗНУ. Адже він, у вашому випадку, може стати не лише виходом зі складного становища, але й кардинально змінити професійне життя.
Саме такі слова можна було почути від цьогорічних випускників факультету післядипломної освіти ЗНУ. Кожен із них зауважив, що друга вища освіта стала не лише елементом кар’єрного росту, але й можливістю відчути «друге дихання» напрацювати та почати втілювати нові життєві стратегії.
Цьогорічна випускниця факультету післядипломної освіти Наталія Манойлова – вчитель української мови і літератури – другим фахом обрала спеціальність «Психологія». «Ця сфера діяльності мені дуже подобалася, до того ж отримані знання мені знадобляться і під час роботи у школі. Зауважу, що вони знадобляться і в житті», - говорить Наталія. Її колега Юлія Опришкова, приєднуючись до розмови, додає: «Друга вища освіта – це можливість кар’єрного росту. Я за професією слідчий, і бути психологом у моєму випадку означає підвищення якості моєї роботи. Навчання – це дуже важливо для сучасної людини».
Чимало теплих слів прозвучало цього дня для колишніх студентів. Декан факультету післядипломної освіти ЗНУ, професор, доктор філософських наук Людмила Кривега, висловила сподівання, що знання новоспечених випускників будуть слугувати зростанню потенціалу України. Від імені професорсько-викладацького складу привітала випускників декан юридичного факультету, професор, доктор юридичних наук Тетяна Коломоєць:
- Нехай ті роки, які ви провели в стінах Запорізького найкращого університету, принесуть вам основу для вашої професійної реалізації. І якщо у вас виникатимуть питання у вашій практичній діяльності, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою.
До її теплих слів приєдналася завідувач кафедри теорії та практики менеджменту, доценту, кандидату економічних наук Людмила Кутідзе. На свято завітали і гості. Голова Асоціації випускників факультету післядипломної освіти ЗНУ, депутат міської ради Андрій Іванов, висловив таку думку:
- Хотілося б вам побажати, шановні випускники, усвідомлення вагомості та користі знань, які ви отримали тут, в стінах ЗНУ, на факультеті післядипломної освіти. Щоб ви з впевненістю могли сказати: «Так. Це був мій правильний вибір, бо ці знання надали можливість нових шляхів мого розвитку». Випускники не лише отримували привітання, а й самі висловлювали слова подяки своїй другій альма матер, її викладачам, керівництву, зауважуючи, що факультет, який вони закінчили – один із найперспективніших в університеті. Говорячи ж про конкретні перспективи його подальшого розвитку, згадували про стан ринку праці, запити роботодавців та конкурентоспроможність освітніх послуг, що надаються факультетом - одним із найпотужніших, який допомагає здійснити нереалізовані раніше мрії та життєві стратегії, віднайти своє місце у сучасному світі.

Марія Канцелярист