Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На час проведення творчих конкурсів абітурієнтам та їхнім батькам надається можливість проживати в гуртожитку

На час проведення творчих конкурсів абітурієнтам та їхнім батькам надається можливість проживати в гуртожитку

На час проведення творчих конкурсів абітурієнтам та їхнім батькам надається можливість проживати в гуртожитку
16.07.2018 14:13 Все Головні новини Вступ-2018 творчі конкурси вступні випробування проживання в гуртожитку

Шістнадцятого-двадцять шостого липня у Запорізькому національному університеті проводитимуть творчі конкурси для тих абітурієнтів, котрі вступають на перший курс бакалаврату (дві сесії). У цей період вступники та їхні батьки мають можливість проживати у гуртожитку ЗНУ. Для цього їм треба завітати до приймальної комісії (кабінет 115, навчальний корпус № 2), написати відповідну заяву, а також надати довідку про проходження флюорографічного обстеження (кожному, хто планує мешкати в гуртожитку - абітурієнту, його батьками чи іншій супроводжувальній особі).

Нагадаємо, що з розкладом вступних екзаменів, творчих конкурсів можна ознайомитися за покликанням:

https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/06-rozkladi-vstupnix-ekzameniv-tvorchix-konkursiv-ta-apelyacij-bakalavr/

Етапи вступної кампанії:

https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/

Відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко підкреслює: «Реєстрація електронних кабінетів вступників триватиме до 25 липня (до 18.00). З 12 липня також йде прийом заяв і документів, паралельно з цим абітурієнти зможуть продовжити реєстрацію електронних кабінетів вступників. Однак, варто подбати про це заздалегідь, не залишаючи цей важливий етап на останню мить. У Запорізькому національному університеті прагнуть допомогти вступникам. Тож вже активно працює наш консультаційний центр. Усі охочі можуть завітати за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус 2, ауд. 103 і 116. Тут вони у присутності співробітників приймальної комісії, при їхній підтримці, зможуть створити електронний кабінет вступника. Також абітурієнти можуть скористатися нагодою і звернутися до співробітників приймальної комісії (навчальний корпус №2, ауд. 116), щоб отримати вичерпну і своєчасну інформацію щодо усіх особовостей перебігу цьогорічної вступної кампанії. Зверніть, будь ласка, увагу, що консультаційний центр працює з 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятниця. У суботу він працюватиме до 14.00. Представники ЗНУ прагнуть, аби абітурієнти, які обрали для вступу наш виш, могли вчасно й без перепон подолати всі етапи вступної кампанії та зустріти 1 вересня студентами обраної спеціальності. Своєю чергою, ми намагаємося створити всі необхідні для цього умови».

 

Схожі новини