Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукові та педагогічні заслуги професора ЗНУ Ніни Байкіної відзначено на міжнародному рівні

Наукові та педагогічні заслуги професора ЗНУ Ніни Байкіної відзначено на міжнародному рівні

27.06.2008 15:01

Професора кафедри теорії і методики фізичного виховання Запорізького національного університету Ніну Байкіну в черговий раз відзначено за видатні досягнення на освітянській та науковій ниві. У штаб-квартирі Міжнародного Біографічного Центру (Кембридж, Англія) було прийнято рішення про включення відомостей про Ніну Григорівну до 34-го видання «Словника міжнародних біографій».

Також генеральний директор Центру Ніколас С. Лоу в супровідному листі повідомив про те, що, за рішенням міжнародної спільноти, Ніна Байкіна удостоєна відзнаки Міжнародного Біографічного Центру. Це – Указ про виняткові досягнення в освіті. Він свідчить про виняткові досягнення і видатний вклад у певну галузь знань, відомий всьому людству. На сьогодні у всьому світі близько ста видатних особистостей, удостоєних цієї нагороди.
На рахунку Ніни Григорівни понад 300 наукових праць, зокрема «Методика викладання фізичної культури та спорту інвалідів», «Основи інвалідного спорту», «Приватні методики адаптивної фізичної культури» тощо. За роки педагогічної діяльності у нашого університеті вона викладала багато різноманітних дисциплін. Серед них – «Лікувальна фізична культура», «Ритміка», «Методи педагогічних досліджень у фізичному вихованні» та інші. Ніна Байкіна – академік Міжнародної Академії менеджменту освіти та культури. Свого часу її внесок у розвиток вітчизняної науки був відзначений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.