Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабаром розпочинається прийом документів від абітурієнтів, які поселяються вперше до гуртожитків ЗНУ

Незабаром розпочинається прийом документів від абітурієнтів, які поселяються вперше до гуртожитків ЗНУ

Незабаром розпочинається прийом документів від абітурієнтів, які поселяються вперше до гуртожитків ЗНУ
25.07.2018 14:49 Все Головні новини Поселення в гуртожитки

Із 6 серпня розпочинається прийом електронних заяв на поселення до гуртожитків університету від абітурієнтів з інших міст, тих студентів, хто поселяється вперше, та випускників бакалаврату, які вирішили вступити в магістратуру на інший факультет. Звертаємо увагу абітурієнтів на необхідності вчасно зібрати і подати необхідний перелік документів через електронну систему. Триватиме подача заяв до 15 серпня. Усі претенденти мають потурбуватися, аби встигнути вчасно пройти реєстрацію й отримати місце в одному з гуртожитків ЗНУ.

Нагадаємо, що вся документація для поселення до гуртожитків Запорізького національного університету надається виключно в електронному варіанті, аби оптимізувати роботу комісії з поселення та зменшити навантаження на майбутніх мешканців студентських гуртожитків. При цьому претенденти на поселення для забезпечення зворотнього зв’язку обов’язково мають вказати власну електронну пошту. Також наголошуємо, що студентам, які вперше будуть поселятись до гуртожитків необхідно реєструватись за електронними адресами з доменним ім'ям, яке відповідає українському сегменту інтернету (заборонені mail.ru, yandex.ru та yandex.ua).

Просимо також звернути увагу на пакет документів, який прикріплюється при реєстрації:
1. Заява на поселення (роздрукувати бланк із сайту, заповнити за зразком) – скан/фотокопія.

2. Фото студента, якісне, як на паспорт (розмір фотографії 3х4, 480 px або більше, зроблене не раніше ніж 6 місяців тому, розмір файла до 1МБ, формат JPG).

3. Довідка про склад сім’ї (скан/фотокопія).

4. Довідки про доходи батьків (скан/фотокопія).

5. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (скан/фотокопія).

6. Копія паспорту про щеплення (скан/фотокопія).

7. Ксерокопія паспорту студента (1, 2, 11 стор.) або або ID-картки (1, 2 сторона та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру – скан/фотокопія.

8. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують – скан/фотокопія.

Документи, які необхідно мати з собою при поселенні:

1.Заява на поселення (роздрукувати бланк з сайту, заповнити за зразком) – 1 примірник.

2.Довідка про склад сім’ї (оригінал).

3. Довідки про доходи батьків (оригінали).

4.Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (оригінал).

5. Копія паспорту про щеплення.

6. Конверт маленький (11*16) без марки – 2 шт.

7. Папір формату А4 – 200 шт. (новий).

8. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують, завірені у відділі кадрів ЗНУ (навч.корп. № 1, каб. 58, 59 при собі необхідно мати оригінали документів) – 1 копія.

9. Довідка про проходження аналізу на яйця гельмінтів для мешканців усіх областей України окрім Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Донецької, Луганської областей.

10. Паспорт (оригінал) та 3 ксерокопії (1, 2, 11 стор.), або ID-картка (1, 2 сторона та витяг з демографічного реєстру/довідка про зняття з реєстрації). 11. Фото 3х4 - 1 шт. 12. Квитанцію про здійснення оплати за проживання в гуртожитку за 10 місяців.

Подати електронну заяву на поселення в гуртожиток можна за покликанням: https://signup.znu.edu.ua/

Нагадуємо, що вартість проживання на 2018-2019 навчальний рік  встановлено у розмірі  5200 грн. Оплата здійснюється з моменту оприлюднення списків до дня поселення у розмірі, встановленому за 10 місяців.

Детальну інформацію щодо комплекту документів та процедури поселення, правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ тощо можна дізнатися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html

Із питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до відділу виховної роботи ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. № 211 чи телефонуйте за номерами: 228-76-48, (098)494-43-79, (050)850-43-83.

 

 

Схожі новини