Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Покращити іноземну можна, зокрема завдяки англомовній версії сайту ЗНУ

Покращити іноземну можна, зокрема завдяки англомовній версії сайту ЗНУ

Покращити іноземну можна, зокрема завдяки англомовній версії сайту ЗНУ
02.08.2018 09:07 Все Головні новини Університет факультет іноземної філології центр вивчення іноземних мов сайт університету концепція вивчення іноземних мов

На сьогодні якісна вища освіта неможлива без досконалого вивчення іноземних мов, найперше – англійської як мови міжнародного спілкування. Саме тому в Запорізькому національному університеті цьому питанню приділяють багато уваги, зокрема вже кілька років поспіль у виші успішно реалізують Концепцію вивчення іноземної мови, водночас створюються всі умови для того, аби не лише студенти. але й викладачі та співробітники вишу мали змогу постійно підвищувати рівень мовних компетентностей й опановувати нові іноземні мови.

Нагадаємо, що на сьогодні факультет іноземної філології належить до найбільш масових підрозділів ЗНУ й відіграє велику роль у впровадженні іноземних мов у всі галузі життєдіяльності вишу. Так, зараз колектив факультету налічує 64 кандидати наук, 6 докторів наук, 50 доцентів і 7 професорів. Тут навчається 1206 студентів на денному і заочному відділенні. Усі вони здобувають освіту європейської якості, серед них багато учасників міжнародних академічних програм, переможців престижних наукових змагань тощо.

Крім того, саме на базі ФІФ при дієвій підтримці декана, доцента Галини Морошкіної та під керівництвом завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Станіслава Іваненка успішно реалізується концепція вивчення іноземних мов. Завдяки їй, викладачі факультету викладають іноземну мову студентам усіх спеціальностей упродовж усього їхнього навчання в бакалавраті. Наступник кроком успішної реалізації цієї концепції є впевнені кроки до втілення в життя методики CLIL, яка полягає в тому, що, завдяки дієвій співпраці викладачів-предметників та представників ФІФ, на все більшій кількості факультетів проходять заняття з різних дисциплін іноземною мовою. При цьому чимало уваги приділяється гармонійному поєднанню формування професійних вмінь і навичок студентів і підвищення їхньої мовної компетенції.

Також усі ті, хто прагне вивчити іноземну мову або підвищити свій рівень володіння нею, може скористатися послугами центру вивчення іноземних мов ЗНУ. Співробітники підрозділу пропонують слухачам, зокрема студентам і викладачам університету. підвищити свій рівень володіння англійською, німецькою, польською, французькою мовами тощо. У цьому навчальному році для студентів 4 курсів які планують вступати до магістратури на спеціальності, які передбачають написання ЗНО з іноземної мови, організували спеціалізовані підготовці курси, завдання яких – підготувати абітурієнтів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Отримати більше інформації можна на сайті підрозділу: http://sites.znu.edu.ua/child-advance/ або за телефоном: 289-12-95.

Ще одним важливим напрямком формування іміджу Запорізького національного університету й водночас можливістю для здобуття навичок застосування англійської мови на практиці є створення й розвиток англомовної версії офіційного сайту вишу:

https://www.znu.edu.ua/frontpage/3594.eng.html

Завітавши за цим покликанням, ви зможете не лише ознайомитися з англомовною версією найважливіших новин, що відбуваються у виші, але й отримати офіційну інформацію англійською мовою про університет, його факультети і структурні підрозділи, матеріали, пов’язані зі вступною кампанією тощо.

Такий підхід сприяє налагодженню контактів з майбутніми абітурієнтами – представниками інших країн, а також дозволяє викладачам, співробітникам і студентам ЗНУ покращити свій рівень володіння іноземною мовою.

 

Схожі новини