Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проректор Геннадій Васильчук: «Учасники Літньої школи в ЗНУ здобули чимало професійних навичок»

Проректор Геннадій Васильчук: «Учасники Літньої школи в ЗНУ здобули чимало професійних навичок»

Проректор Геннадій Васильчук: «Учасники Літньої школи в ЗНУ здобули чимало професійних навичок»
02.08.2018 13:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Університет факультет іноземної філології факультет журналістики проектна діяльність «Літня школа блогерів та громадських журналістів»

Нещодавно у ЗНУ тривала «Літня школа блогерів та громадських журналістів» Про її підсумки розповів проректор Геннадій Васильчук. Він відзначив активність доцентів кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександри Головко та Світлани Запольських й інших викладачів та співробітників університету.

Геннадій Миколайович підкреслив: «Як і в попередні роки, можливість покращити свій рівень знань із медіаграмотності та оволодіти цікавими й актуальним професійними навичками привабила молодих журналістів, філологів, юристів, істориків, психологів. До міжнародної «Літньої школи блогерів та громадських журналістів» завітали 24 учасники із Запоріжжя та регіону, Херсонської, Харківської та Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Миколаївської областей. Варто відзначити, що для участі у заняттях школи їх заявки були відібрані з-поміж більш ніж 80, які надійшли на адресу оргкомітету».

Так, 21 липня на базі Запорізького національного університету відбулося офіційне відкриття роботи Літньої школи. Серед організаторів цього важливого соціального проекту – Запорізький національний університет, німецька ГО Interlink Academy та українська ГО «Інститут суспільства та комунікації». Школа проходила в рамках програми «Східного партнерства»за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини.

Під час офіційного відкриття роботи Літньої школи присутніх привітали, перший проректор ЗНУ Олександр Бондар й одна з організаторів заходу – доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЗНУ Олександра Головко. Вони привітали учасників, побажали їм плідної роботи й висловили сподівання. що участь у роботі Школи буде корисною для підвищення їхньої професійної компетентності, а також формування лідерських якостей. Також на початку заходу вони подякували іншим організаторам заходу – доценту кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлані Запольських та представникам відділу міжнародних зв’язків ЗНУ.

Тренерами школи виступили відомі журналісти Артем Бабак, Володимир Торбіч і Дмитро Бондар. Вони поділилися з молоддю секретами професійного успіху, провели цікаві майстер-класи.

Проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук додав, що впродовж 9 днів слухачі поглиблювали знання та навички громадської журналістики, знайомилися із специфікою ведення блогів, розвивали критичне мислення, прослухали розповіді про соціальну відповідальність журналістів і про значення ЗМІ у формування громадянського суспільства, створювали власні медійні проекти. Крім того. вони мали змогу поспілкувалися з експертами та відвідали телерадіостанцію UA: Запоріжжя.

29 липня на закриття школи проректор Геннадій Васильчук, який привітав усіх учасників з успішним завершенням занять школи. Він відзначив, що ознайомився з проектами її учасників й був приємно враженим їхнім професійним рівнем виконання, а також актуальністю обраних для розгляду тем. Геннадій Миколайович висловив сподівання, що учасники Школи не лише здобули професійні навички і покращили рівень знань, але й знайшли тут нових друзів й однодумців, запланували нові цікаві проекти для реалізації у майбутньому. Він вручив сертифікати про підвищення кваліфікації всім учасникам тренінгів та запевнив, що в ЗНУ приділяють увагу формуванню медіаграмотності різних категорій населення, а також сприяють реалізації проектів, які підтримують соціальні ініціативи молоді.

 

Схожі новини