Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершився творчий конкурс з фізичної підготовки для вступників ЕПК на 2 курс

Завершився творчий конкурс з фізичної підготовки для вступників ЕПК на 2 курс

02.08.2018 15:53 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Вступ – 2018 Економіко-правничий коледж відбіркова комісія творчий конкурс із фізичної підготовки

Сьогодні для абітурієнтів Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які вступають на 2 курс спеціальності «Фізична культура і спорт», відбулася друга хвиля творчого конкурсу із фізичної підготовки. Відбіркова комісія ЕПК вже працює над складанням рейтингових списків учасників – за результатами обох хвиль творчого конкурсу. Нагадаємо, що обсяг вакантних місць, відповідно до ліцензованого на 2 курсі, складає 4.

Уже завтра на сайті ЕПК та на дошці оголошень біля навчального корпусу № 2 ці списки будуть оприлюдненні.

Варто відзначити, що серед тих, хто пройшов вступні випробування і прагне навчатися на спеціальності «Фізична культура і спорт», були вже відомі у спортивному світі особистості: волейболістка Анна Шумейко, яка з цього року виступатиме у складі команди «Орбіта – ЗНУ», майстер спорту України з тхеквондо Євгенія Жила, кандидат у майстри спорту України з плавання Данило Носаль.

Остаточні рейтингові списки вступників, рекомендованих на зарахування на усі спеціальності на 2 курс (у межах вакантних місць ліцензованого обсягу), охочі зможуть побачити вже 9 серпня не пізніше 12.00. Адже до 8 серпня ще триває прийом заяв та документів від осіб, які вступають лише на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, що одразу після оприлюднення списків ті, хто був рекомендований на зарахування, мають надати оригінали необхідних документів до відбіркової комісії ЕПК – до 16 серпня не пізніше 12.00. Лише вони надають підставу для зарахування, що буде затверджено наказом вже 17 серпня не пізніше 12.00.

Окрім іншого, сьогодні оприлюднено наказ про зарахування тих абітурієнтів, які вступали на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на умовах контракту. Таких нараховується на різних спеціальностях 164 особи.

Продовжують подавати заяви (до 8 серпня включно) вступники на денну форму навчання на 2 курс, які беруть участь у конкурсі сертифікатів ЗНО. На даний момент їх нараховується майже 120. Перелік сертифікатів для вступу на різні спеціальності дивіться у додатку 3 (Додатки до правил прийому ЕПК – 2018): https://web.znu.edu.ua/pk/koledzhi/dodatki-do-pravil-prijomu-epk-2016/

Етапи вступної кампанії – за покликанням: https://bit.ly/2IIFIFK

Відбіркова комісія коледжу працює в навчальному корпусі №2 (вул. Жуковського, 66 б), у холі наукової бібліотеки, абітурієнтів чекають із 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю та з 9.00 до 14.00 у суботу.

Увага: до початку навчального року абітурієнти, які вступили на 1 курс спеціальностей  ЕПК за держзамовленням, мають відпрацювати встановлені два тижні. Їм потрібно з’явитися 20 серпня о 8.00 в аудиторії № 217 навчального корпусу № 2, де будуть розподілені між ними обсяги роботи.

Фотогалерея:

Олена Хлистун