Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнти, що вступають до бакалаврату за держзамовленням, мають до 18.00 6 серпня подати оригінали документів

Абітурієнти, що вступають до бакалаврату за держзамовленням, мають до 18.00 6 серпня подати оригінали документів

Абітурієнти, що вступають до бакалаврату за держзамовленням, мають до 18.00 6 серпня подати оригінали документів
06.08.2018 09:10 Все Головні новини Вступна кампанія-2018 бакалаврат приймальна комісія

Вступна кампанія-2018 в ЗНУ поступово виходить на фінішну пряму. Звертаємо особливу увагу абітурієнтів, які вступають до бакалаврату на основі ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів на бюджет (за держзамовленням): до 18.00 вони мають виконати умови до зарахування – тобто надати до приймальної комісії оригінали документів.

Зверніть увагу, що в електронному кабінеті цієї категорії вступників уже з’явилися повідомлення, що вони рекомендовані до вступу за держзамовленням. Тож їм варто докласти всіх зусиль, аби виконати останню умову, необхідну для вступу. Зарахування вступників до бакалаврату на бюджет відбудеться 7 серпня до 12.00.

Для тих абітурієнтів, які навчатимуться за кошти юридичних і фізичних осіб, необхідно подати оригінали документів до 17.00 10 серпня (денне відділення) та до 17 серпня (заочне відділення). Відповідно, зарахування на навчання за контрактом на денне відділення відбудеться 13 серпня до 17.00, а на заочне – до 20 серпня.

Абітурієнти можуть скористатися нагодою і звернутися до співробітників приймальної комісії (навчальний корпус № 2, ауд. 116), щоб отримати вичерпну і своєчасну інформацію щодо усіх особовостей перебігу цьогорічної вступної кампанії. Зверніть, будь ласка, увагу, що консультаційний центр працює з 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятниця. У суботу він працюватиме до 14.00. Представники ЗНУ прагнуть, аби абітурієнти, які обрали для вступу наш виш, могли вчасно й без перепон подолати всі етапи вступної кампанії та зустріти 1 вересня студентами обраної спеціальності. Своєю чергою, у виші намагаються створити всі необхідні для цього умови.

 

Схожі новини