Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ День знань святкуватимуть у п’ятницю, 31 серпня (в ЕПК - 30 серпня)

У ЗНУ День знань святкуватимуть у п’ятницю, 31 серпня (в ЕПК - 30 серпня)

У ЗНУ День знань святкуватимуть у п’ятницю, 31 серпня (в ЕПК - 30 серпня)
06.08.2018 15:54 Все Головні новини Університет свято 1 вересня

Стало відомо, коли в ЗНУ відзначатимуть День знань. Цього разу урочисті збори з нагоди початку нового навчального року відбудуться 31 серпня на площі між корпусами №№ 2 і 6. А звичний перебіг занять старуватиме в понеділок, 3 вересня. А ось в Економіко-правничому коледжі Посвята в студенти відбудеться 30 серпня, о 9.00 на майданчику перед навчальним корпусом №2.

Із особливим хвилюванням на нього очікують першокурсники, які прагнуть розпочати доросле життя у статусі студента омріяного вишу. Не менш радіють можливості зустрітися з друзями та розпочати новий навчальний рік, який принесе нові знання, можливість вдосконалити професійні компетентності, зайнятися самоосвітою, взяти участь у цікавих заходах тощо, студенти старших курсів.

У програмі: 08.30 - знайомство з університетом; 09.30 - знайомство з ректоратом вишу. Флешмоб "Вишиванок": "Вишиванка - твій генетичний код"! Ти в вишиванці? Отримуй подарунок від твого ЗНУ!

Викладачі та співробітники ЗНУ вже зараз докладають чимало зусиль, аби 2018-2019 н. р. став вдалим для вишу й був сповненим нових досягнень і здобутків. У центрі культури вишу готується насичена креативна культурна програма. Представники кожного факультету й коледжів зустрінуть абітурієнтів пізнавальними екскурсіями та незабутніми знайомствами. А зусилля всього колективу направлені на якнайефективніший початок нового року: йдеться про всі нюанси підготовки до якісного освітнього процесу й зміцнення матеріально-технічної бази. Так, до 1 вересня у ЗНУ планується офіційний старт роботи 10 мультимедійних аудиторій з проекторами та 5 – з дисплеями. Тож сподіваємося, що незабаром всі представники університету об’єднаються заради подальшого переможного руху.

 

Фото Андрія Потапова

Схожі новини