Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудуться фахові вступні випробування до магістратури (спеціальності, на які не передбачено складання ЗНО)

У ЗНУ відбудуться фахові вступні випробування до магістратури (спеціальності, на які не передбачено складання ЗНО)

У ЗНУ відбудуться фахові вступні випробування до магістратури (спеціальності, на які не передбачено складання ЗНО)
07.08.2018 10:20 Все Головні новини Вступна кампанія-2018 вступ до магістратури відбіркова комісія

Вступні випробовування для вступників до магістратури на спеціальності, на які не передбачено складання ЗНО, проходять із 3 по 9 серпня. Так, 7 серпня відбуваються додаткові вступні випробування, а 8 серпня – фахові вступні випробування. Оприлюднення рейтингового списку буде 10 серпня, а зарахування цих вступників на бюджет – 15 серпня, на контракт – 18 серпня.

Нагадуємо, що сьогодні, 7 серпня, для спеціальностей, на які не передбачено складання ЗНО додаткові вступні випробування абітурієнтів, що здобули освіту за іншою спеціальністю для вступу на денну та заочну форми навчання за освітнім ступенем «Магістр» (крім спеціальностей 032 Історія та археологія, 033 Філософія, 051 Економіка, 052 Політологія, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 081 Право, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії).

Тоді як 8 серпня відбудуться фахові вступні випробування. Із їхнім розкладом можна ознайомитись за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/rozklad-faxovix-ta-dodatkovix-vstupnix-viprobuvan/

Звертаємо увагу, що вступникам необхідно з’явитися на іспит обов’язково з паспортом.  Збір – о 8.40 біля навчального корпусу №2. Варто нагадати, що іспит з іноземної мови професійного спрямування, обов’язковий для всіх, хто бажає вступати на ОС «Магістр», тривав 3 серпня. У результаті всі його учасники гідно впоралися з поставленими перед ними завданнями та склали іспит. Зі своїми результатами можна ознайомитись, зайшовши на сторінку:

http://web.znu.edu.ua/pk/rating/specmag/rating/rating/index.html

й обравши спеціальність, на яку він має намір вступати.

Звертаємо увагу тих абітурієнтів, які з поважних причин змушені були пропустити іспити, необхідні для вступу до магістратури, що додатковий набір на заочну форму навчання розпочнеться 3 вересня.

Більше інформації щодо вступу на освітній рівень «магістр» можна отримати, завітавши на сторінку відбіркової комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/  або зателефонувавши за номером: (061) 289-41-32.

 

Схожі новини