Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До 17 серпня триває вступ на заочну форму бакалаврату (контракт)

До 17 серпня триває вступ на заочну форму бакалаврату (контракт)

14.08.2018 14:23 Все Головні новини Університет вступна кампанія вступ на бакалаврат приймальна комісія

Представники приймальної комісії ЗНУ звертаються до абітурієнтів, які вступають на 1 курс бакалаврату на основі ЗНО, вступних іспитів і творчих конкурсів за кошти юридичних і фізичних осіб на заочне відділення та нагадують, що вони мають виконати умови до зарахування – подати оригінали документів – до 17 серпня. Звертаємо увагу цієї категорії абітурієнтів, що при виконанні всіх умов їх зарахування відбудеться 20 серпня до 17.00.

За потреб більше дізнатися про етапи вступної кампанії радимо вам перейти за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/
Крім того, абітурієнти можуть звернутися до співробітників приймальної комісії (навчальний корпус № 2, ауд. 116) або зателефонувати за номером: 764-67-53, щоб отримати вичерпну і своєчасну інформацію щодо всіх особливостей перебігу цьогорічної вступної кампанії. Зверніть, будь ласка, увагу, що консультаційний центр працює з 9.00 до 17.00 із понеділка по п’ятницю.
Представники ЗНУ докладають усіх зусиль, аби всі охочі стати студентами вишу змогли подолати всі етапи вступної кампанії. Завдяки співпраці з ними, ви зможете зустріти 1 вересня студентами вподобаної спеціальності.