Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти, котрі поселяються в гуртожитки, днями отримають відповідні повідомлення у своїх електронних кабінетах на сайті ЗНУ

Студенти, котрі поселяються в гуртожитки, днями отримають відповідні повідомлення у своїх електронних кабінетах на сайті ЗНУ

Студенти, котрі поселяються в гуртожитки, днями отримають відповідні повідомлення у своїх електронних кабінетах на сайті ЗНУ
20.08.2018 15:10 Все Головні новини Поселення до гуртожитків засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків

Двадцятого серпня в Запорізькому національному університеті відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з питань поселення студентів до гуртожитків. У заході взяли участь представники всіх факультетів та коледжів ЗНУ, первинної профспілкової організації університету (члени факультетських комісій, студентський актив, профорги), юридичного відділу тощо. Роботу учасників заходу очолили: перший проректор Олександр Бондар, помічник ректора Вадим Воронков, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, провідний фахівець цього відділу Тетяна Баланюк.

Відкриваючи засідання, перший проректор Олександр Бондар наголосив на максимальній прозорості під час визначення кандидатур претендентів на поселення у гуртожитки. Першочерговий пріоритет при цьому представники факультетських комісій надають пільговим категоріям студентів. Фахівці університету намагатимуться забезпечити житлом усіх, хто звернувся із таким запитом, і для цього буде розроблена низка додаткових заходів. До речі, усього цього року було подано 515 заяв на поселення до гуртожитків.
У результаті проведеної в літній період сесії із подання електронних документів до відділу виховної роботи від першокурсників представники факультетських комісій розглянули ці запити і опрацювали за кількома додатковими протоколами. Списки кандидатів були складені відповідно до квот, що отримав кожен факультет, і надані представникам загальноуніверситетської комісії для затвердження.
Окрім того, планується здійснити ще й третю сесію з подання електронних заяв – для тих студентів, які будуть зараховані під час додаткової сесії, що проводиться для вступників університету. Для цієї категорії претендентів на поселення, а також для тих, хто ще не встиг надіслати документи, електронна база працюватиме з 3 по 15 вересня.
Кожен студент, котрого рекомендували до поселення, отримає цю інформацію у своєму особовому електронному кабінеті, який треба перевіряти найближчими днями.
Процедура поселення відбуватиметься відповідно до розробленого алгоритму. Необхідну інформацію можна отримати на сторінці офіційного сайту університету «Гуртожитки ЗНУ»:
http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html
Також нагадуємо, що вартість проживання на 2018-2019 навчальний рік встановлено у розмірі 5200 грн. Оплата здійснюється з моменту, коли з’явиться направлення на поселення в особовому кабінеті до дня поселення у розмірі, встановленому за 10 місяців. Детальну інформацію щодо комплекту документів та процедури поселення, правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ тощо можна дізнатися за покликанням:
http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html
Крім того, нагадуємо студентам старших курсів, які вже мешкали в гуртожитках минулого року, що 27 і 28 серпня студенти різних факультетів ЗНУ і коледжів будуть поселятись в гуртожитки № 2, 3 і 4.
Так, мешканці гуртожитку № 4 будуть поселятись 27 серпня, мешканці гуртожитку № 2 – 28 серпня 2018 року. Мешканці гуртожитку № 3, а саме: студенти філологічного факультету, факультету іноземної філології, математичного факультету, факультету фізичного виховання, Економіко-правничого коледжу, Торгового коледжу будуть поселятись 27 серпня. А студенти біологічного факультету, факультету журналістики, факультету менеджменту, факультету соціології та управління, факультету соціальної педагогіки та психології будуть поселятись до 3 гуртожитку 28 серпня.
Відзначимо, що графік поселення студентів-старшокурсників розміщено на офіційній сторінці відділу виховної роботи ЗНУ в розділі «Гуртожитки/Інформація для старшокурсників» за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/569.ukr.html
Із питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до відділу виховної роботи ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. № 211 чи телефонуйте за номерами: (098) 494-43-79, (050) 850-43-83.
Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2177796535583061

Схожі новини