Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Керівництво ЗНУ і науковці математичного факультету зустрілися з представниками КБ «Південне»

Керівництво ЗНУ і науковці математичного факультету зустрілися з представниками КБ «Південне»

Керівництво ЗНУ і науковці математичного факультету зустрілися з представниками КБ «Південне»
23.08.2018 15:00 Все Головні новини Факультети Математичний Університет математичний факультет наука госпдоговірні теми візит КБ «Південне»

Двадцять другого серпня до Запорізького національного університету з робочим візитом завітали постійні ділові партнери вишу, представники державного підприємства «Конструкторське бюро ‘’Південне”» ім. М.К. Янгеля: головний науковий співробітник конструкторського бюро, почесний професор ЗНУ Ігор Ларіонов і начальник сектору підприємства Дмитро Акимов. Під час перебування в університеті вони зустрілися з ректором ЗНУ, професором Миколою Фроловим, проректором з наукової роботи, професором Геннадієм Васильчуком й робочою групою науковців університету під керівництвом її голови – завідувача кафедри прикладної математики і механіки, професора Віктора Грищака.

На початку візиту представники конструкторського бюро «Південне» зустрілися з науковцями вишу. Вони плідно поспілкувалися із завідувачем кафедри прикладної математики і механіки, професором Віктором Грищаком (голова групи), деканом математичного факультету, професором Сергієм Гоменюком, завідувачем кафедри програмної інженерії, доцентом Андрієм Лісняком, завідувачем кафедри фундаментальної математики, доктором технічних наук Сергієм Гребенюком, а також доцентами Сергієм Чопоровим, Олексієм Кудіновим і Наталією Дьяченко. Їхня розмова була присвячена обговоренню поточних питань співробітництва в рамках двох госпдоговірних тем, які на сьогодні виконуються в ЗНУ для конструкторського бюро.
На зустрічі почесних гостей вишу з ректором Миколою Фроловим також були присутні проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і виконавці програм співробітництва від університету.
Представники конструкторського бюро «Південне» у розмові з ректором наголосили на позитивних результатах співпраці упродовж останніх п’яти років із Запорізьким національних університетом. Вони відзначили високий рівень професіоналізму науковців вишу, а також вагомі результати співробітництва між закладом вищої освіти і державним підприємством, що спеціалізується на ракетобудуванні. Також гості висловили сподівання на подальшу співпрацю з представниками університету.
Своєю чергою, ректор ЗНУ запевнив присутніх на зустрічі, що цей напрям співпраці є пріоритетним для вишу. Микола Олександрович наголосив, що колектив університету, зокрема його керівництво і надалі буде сприяти розвитку співробітництва між нашим закладом вищої освіти й українською ракетно-космічною галуззю загалом.

Схожі новини