Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковців ЗНУ запрошують на вебінар від компанії Elsevier

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар від компанії Elsevier

Науковців ЗНУ запрошують на вебінар від компанії Elsevier
28.08.2018 10:48 Все Головні новини Бібліотека вебінар

Українським науковцям пропонується вебінар «Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство» – це перший із низки веб-занять від компанії Elsevier.

Mendeley – універсальний бібліографічний менеджер для управління бібліографічною інформацією, що дозволяє зберігати і переглядати наукові праці у форматі PDF. Mendeley також є науковою соціальною мережею з понад 3 мільйонами користувачів. Це дозволяє рекламувати себе і свої дослідження в усьому світі, спілкуватися з іншими дослідниками і вивчати тренди сучасних досліджень.

Вебінар відбудеться 28 серпня 2018 р., початок об 11:00. Presented by Сергій Назаровець, тренер Elsevier, ст. викладач кафедри інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв.

Під час вебінару науковці дізнаються, як легко керувати науковими документами, які збережені на власному комп’ютері за допомогою безкоштовного бібліографічного менеджеру Mendeley, які нові функції пропонує Mendeley сучасним дослідникам, зокрема – створення та синхронізація власної бібліотеки Mendeley. Також йтиметься про легке керування документами та посиланнями, робота з коментарями та нотатками до публікацій, автоматичне створення бібліографічних посилань різноманітних стилів, віртуальний профіль дослідника.

Учасники зможуть опанувати такі питання:

-         Завантаження і встановлення Mendeley на лептопі, планшеті, смартфоні;

Створення та організація бібліотеки в Mendeley;

-         Додавання та робота з PDF-файлами в Mendeley;

-         Створення бібліографічних списків Mendeley одним кліком миші;

-         Пошук колег і робота в групах Mendeley.

Вебінар проводиться українською мовою, під час вебінару можна буде поставити питання. Для участі у вебінару треба зареєструватися за посиланням або на сайті наукової бібліотеки ЗНУ http://library.znu.edu.ua/

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує на вебінари до читального залу (2-й навчальний корпус, кімн. № 134).

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини