Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час зборів трудового колективу економічного факультету визначилися зі стратегією профорієнтаційної діяльності

Під час зборів трудового колективу економічного факультету визначилися зі стратегією профорієнтаційної діяльності

Під час зборів трудового колективу економічного факультету визначилися зі стратегією профорієнтаційної діяльності
28.08.2018 13:18 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтація збори трудового колективу вступна кампанія-2018

Двадцять сьомого серпня на економічному факультеті ЗНУ відбулися збори трудового колективу. На початку заходу декан економічного факультету Алла Череп привітала присутніх із початком нового навчального року та надала слово проректору з науково-педагогічної роботи Юрію Каганову, який завітав на зібрання. Юрій Олегович підбив підсумки вступної кампанії університету. Так. він зазначив, що загальна кількість вступників Запорізького національного університету у 2018 році – понад 1500 абітурієнтів. Відповідно, наш ЗВО є конкурентоспроможним, входить до списку найбільших вищих навчальних закладів України та має перспективи до подальшого розвитку.

Зокрема, проректор зазначив, що планується збільшення Запорізького національного університету за рахунок об’єднання з Запорізькою державною інженерною академією, що дасть нові можливості трудовому колективу вузу та університету в цілому. Юрій Олегович наголосив, що економічний факультет є одним з найбільших факультетів вишу. На цьому факультеті успішно функціонує спеціалізована вчена рада під керівництвом професора Алли Череп. Загалом же в Запорізькому національному університеті функціонує 7 спеціалізованих вчених рад, із них – 3 докторські, що є високим показником наукової діяльності університету.
На завершення свого виступу Юрій Олегович побажав викладачам факультету взаєморозуміння, продуктивної праці. Він закликав їх створювати на кафедрах позитивну атмосферу та вже з початку навчального року працювати над покращення профорієнтаційноїроботи.
Декан Алла Череп завершила збори трудового колективу представивши презентацію про економічний факультет, у якій йшлося, що цей факультет має значний науковий, науково-технічний та інноваційний потенціал та визнаний найкращим у підготовці спеціалістів банківсько-фінансової галузях. Так, у презентації навели результати вступної кампанії економічного факультету у 2018 році та показали динаміку цих показників упродовж попередніх 10 років (за 2008-2018 рр.).
Аналіз наведених цифр дозволив зробити висновок, що в цьому році відбувся спад і кількість абітурієнтів, які вступили на спеціальності економічного факультету – нижча ніж у минулих роках. Алла Василівна закликала завідувачів кафедр та викладачів розробити дієву стратегію вступної компанії на наступні роки. Із боку трудового колективу на зборах було внесено пропозицію щодо співпраці факультету з територіальними відділами освіти, розповсюдження інформації про факультет у засобах масової інформації тощо. Наприкінці зборів Алла Василівна побажала представникам трудового колективу успішного та продуктивного навчального року.

Економічний факультет

Схожі новини