Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На сайті ЗНУ представлено форми документів структурних підрозділів

На сайті ЗНУ представлено форми документів структурних підрозділів

На сайті ЗНУ представлено форми документів структурних підрозділів
29.08.2018 10:46 Все Головні новини Університет діловодство сайт

У Запорізькому національному університеті дбають не лише про осучаснення освітнього процесу, але й про оптимізацію всіх галузей життєдіяльності вишу. Зокрема, за ініціативи ректора ЗНУ Миколи Фролова та проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова, у рамках дебюрократизації та модернізації діловодства на головній сторінці університету в рубриці «Офіційна інформація» віднедавна існує рубрика «Форми документів»: https://www.znu.edu.ua/4000.ukr.html

За цим покликанням Ви знайдете понад 250 найрозповсюдженіших форм і бланків документів від таких підрозділів, як навчальний відділ, відділ кадрів, науково-дослідна частина, наукова бібліотека, відділ аспірантури і докторантури, міжнародний відділ, відділ діловодства, архіву та режимної роботи, відділ виховної роботи. Усі розміщені тут документи можна завантажити у популярних форматах: .doc та .pdf. При їхньому підборі виходили з того, бланки яких документів найчастіше використовуються у діловодстві університету.

За необхідності, відтепер з’явилась можливість завантажити й роздрукувати потрібний Вам бланк, витративши на це менше хвилини, а вже потім, заповнивши його, звернутися до конкретного підрозділу. Це дозволить не лише зекономити час конкретного працівника, але й допоможе в раціоналізації організації роботи зазначених відділів та університету в цілому. Важливо, що розділ веб-сайта з формами документів буде поповнюватися й надалі.

За словами проректора Юрія Каганова, трендом сучасної системи державного управління є електронне врядування, елементи якого поступово мають реалізовуватися й у діяльності університету.

 

Схожі новини