Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодих учених ЗНУ запрошують узяти участь у конкурсному відборі проектів наукових робіт, ініційованому МОН України

Молодих учених ЗНУ запрошують узяти участь у конкурсному відборі проектів наукових робіт, ініційованому МОН України

Молодих учених ЗНУ запрошують узяти участь у конкурсному відборі проектів наукових робіт, ініційованому МОН України
29.08.2018 14:13 Все Головні новини Науково-дослідна частина молода наука конкурсний відбір

Розвиток молодої науки, підтримка молодих учених, за твердим переконанням ректора ЗНУ Миколи Фролова, – серед пріоритетних напрямків діяльності Запорізького національного університету. Один із способів залучення науковців, які лише роблять перші кроки на шляху до успішної наукової кар’єри, до загальноукраїнського академічного простору – заохочення їх участі у відповідних наукових конкурсах, перед переможцями яких відкриваються значні перспективи.

Саме тому науковців ЗНУ закликають взяти участь у конкурсному відборі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, ініційованому Міністерством освіти і науки України.

Відповідний наказ за підписом ректора Миколи Фролова розміщений на сайті за покликанням:

http://web.znu.edu.ua/NIS//2018/pro_provedennya_pershogo_etapu_konkursnogo_vidboru_proektiv_naukovikh_robit_ta_naukovo-tekhnichnikh--1---1-.pdf

Відповідно до цього документа, у виші до 20 вересня 2018 року відбудеться перший етап конкурсного відбору наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Із переліком тематичних галузей конкурсу можна ознайомитися за наведеним вище покликанням.

Як зазначила начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло, для участі у відборі потрібно зареєструватися в інформаційній системі «Наука в університеті»:

https://kis.rit.org.ua/user/redister

Надалі необхідно повідомити про це співробітників науково-дослідної частини та здійснити в системі «Наука в університеті» оформлення роботи відповідно до критеріїв, що розміщені у Додатку 2 до Положення конкурсу. При формуванні обсягу фінансування, потрібно керуватися розрахунками, проведеними спільно з заступником начальника науково-дослідної частини Ольгою Дерюгіною (навч. корпус № 4, каб. 324), додати до проекту лист підтримки від представників провідної наукової спільноти, інвесторів або реального сектору економіки. До 15 вересня подати до каб. 324 роздрукований у двох примірниках проект, роздрукований із системи «Наука в університеті» та рекомендаційний лист.

Прізвища тих учасників відбору, проекти яких будуть представляти науку ЗНУ на загальноукраїнському рівні, стануть відомими 20 вересня.

Більш детальну інформацію щодо участі в конкурсному відборі можна отримати, завітавши донауково-дослідної частини (вул. Дніпровська, 33а. навч. корпус №4, каб. 324) або зателефонувавши за номером: 228-75-62.

 

 

 

Схожі новини