Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав колектив вишу з початком нового навчального року

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав колектив вишу з початком нового навчального року

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав колектив вишу з початком нового навчального року
31.08.2018 12:59 Все Головні новини новий навчальний рік першокурсники покращення матеріально-технічної бази провідний освітньо-науковий центр Півдня України

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету!

День знань – завжди особливий, він залишається у пам’яті першокурсників під час дорослішання, як початок відліку нового, дорослого життя. Про цей день завжди згадують із вдячністю та розчуленням. Це – важливий етап у яскравому, сповненому відкриттів, радості й натхнення студентському житті. І навіть для тих із нас, для кого роки навчання залишилися позаду, сьогоднішнє свято – особливе. Бо саме зі щасливими усмішками радості, яскравими враженнями розпочинається новий важливий етап нашого університетського життя й невтомного прагнення до підкорення все нових освітянських висот, вихід вишу на якісно нові рівні.

У наш високотехнологічний час освіта стає не тільки необхідним елементом особистого розвитку людини, але й підґрунтям для процвітання економіки – галуззю, що дозволяє країні залишатися на високих позиціях у світі. Тому пріоритет якісної освіти міцно закріпився як частина національної ідеї і стратегії й саме так розуміє його колектив вишу, докладаючи всіх зусиль задля процвітання рідної держави, готуючи їй нових талановитих і висококваліфікованих фахівців.

У цей святковий день від імені потужного колективу університету щиросердно бажаю студентам усіх курсів – як тим, хто лише вступив до вишу й по праву пишається своєю перемогою, так і тим, хто вже навчається в ЗНУ, наполегливості в підкоренні вершин знань, невтомного прагнення до самореалізації, для чого у виші створенні всі умови, надійних однодумців і мудрих наставників поруч, котрі підтримають їх у найважливіший період становлення молоді як висококваліфікованих фахівців і громадян з активною життєвою позицією. Викладачам на початку нового навчального року зичу радості від успіхів студентів, із якими вони щедро діляться своїми знаннями, яким допомагають сформуватися творчими незалежними особистостями. А ще – успіхів у науковій діяльності, яка є невід’ємною частиною життя ЗНУ як провідного освітньо-наукового центру Півдня України.

Дозвольте мені відзвітуватися, що в новий рік ми входимо з численними всеукраїнськими досягненнями, перемогами, із неабиякими внутрішніми резервами щодо розвитку якості освіти, покращення матеріально-технічної бази, її модернізації, відкриттям нових мультимедійних аудиторій, студій, спецкласів, лабораторій тощо.

Попереду в нас – відповідальна праця, необхідність поєднувати зусилля задля подальшого розвитку й удосконалення вишу, невпинний рух уперед, здобутки й перемоги. Упевнений, що кожен із нас добре розуміє, скільки зусиль нам потрібно докласти для втілення в життя цієї мети й кожен ладен працювати задля спільного успіху.

Нехай дорога до нових знань для викладачів, співробітників і студентів Запорізького національного університету буде цікавою і радісною! Здоров'я вам, успіхів та досягнення запланованого!

 

З повагою ректор ЗНУ      

М.О. Фролов

 

Схожі новини