Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ успішно стартував прийом документів для додаткового набору на старші курси й до магістратури

У ЗНУ успішно стартував прийом документів для додаткового набору на старші курси й до магістратури

У ЗНУ успішно стартував прийом документів для додаткового набору на старші курси й до магістратури
07.09.2018 15:07 Все Головні новини Університет вступна кампанія вступ до магістратури вступ на старші курси додатковий набір

У Запорізькому національному університеті 3 вересня потужно стартував прийом документів у рамках додаткового набору до магістратури і на старші курси. Він триватиме до 18 вересня – до магістратури і до 7 вересня – на 2 (3) курс бакалаврату. Тож усі ті, хто не встиг подати свої документи для вступу до магістратури й на старші курси бакалаврату ЗНУ, мають можливість зробити це в зазначений термін.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії Олександра Олійника, у перший день додаткового прийому документів до комісії звернулося 35 охочих вступити до Запорізького національного університету на магістратуру. Наступного ж дня до обіду до комісії завітали близько 10 осіб.

Олександр Миколайович наголошує, що до 20 вересня всі абітурієнти, які вчасно виконають умови вступу, вже будуть зараховані до вишу.

Представник відбіркової комісії Вікторія Буличова зазначила, що в перший день документи для  вступу на старші в рамках додаткового набору подали близько 10 осіб.

Члени вибіркових комісій із зарахування до магістратури звертають увагу абітурієнтів, що для вступу до магістратури в рамках додаткового набору необхідно звернутися до відбіркової комісії і подати перелік документів, які розміщені за покликанням:

 web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/3-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-magistr/

Також Ви можете завітати за адресою: Жуковського, 66б (навчальний корпус № 2), 116 аудиторія або зателефонувавши за номером: 764-67-53.

Своєю чергою, охочі вступити на старші курси мають звернутися до відбіркової комісії і подати перелік документів, які розміщені за покликанням:

web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/12-perelik-dokumentiv-neobxidnix-dlya-vstupu-bakalavr-2-3-kurs/

Необхідну інформації щодо вступу на освітній рівень «бакалавр» на старші курси можна отримати, завітавши на сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ:

web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/

Абітурієнтів цієї категорії чекають за адресою: вул. Жуковського, 66 (навчальний корпус № 1), каб. 48. Також потрібну інформацію можна отримати за телефоном:228-75-08.

Ще однією важливою особливістю цієї вступної кампанії продовжила залишатися можливість вступити водночас на два факультети. Цього року нею скористалося близько 30 осіб при вступі на перший курс та понад 50 - при вступі до магістратури. При цьому вступники самі можуть обирати форму навчання (поєднати денну й заочну форму, дві денні, два заочні). Єдине обмеження - за кошти держбюджета можна навчатися лише за однією спеціальністю, всі інші - за контрактом.
Тож, за бажанням, усі охочі, які вже навчаються в ЗНУ, можуть вступити на другий факультет чи спеціальність у рамках додаткового набору.

Представники відбіркової комісії докладають усіх зусиль задля того, аби абітурієнти вчасно й у повному обсязі отримали необхідну інформацію щодо вступу до вишу, а отже, успішно подолали всі етапи вступної кампанії і незабаром розпочали навчання на старших курсах бакалаврату та в магістратурі ЗНУ.

 

 

Схожі новини