Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває додатковий прийом заяв на поселення в гуртожитки вишу

У ЗНУ триває додатковий прийом заяв на поселення в гуртожитки вишу

У ЗНУ триває додатковий прийом заяв на поселення в гуртожитки вишу
04.09.2018 16:30 Все Головні новини Поселення в гуртожитки ЗНУ відділ виховної роботи

Серед питань, які найбільше цікавлять студентів, важливе місце посідає можливість забезпечити проживання у гуртожитку ЗНУ. Співробітники відділу виховної роботи, які координують це питання, звертають  увагу, що з третього по п’ятнадцяте  вересня у Запорізькому національному університеті триває додатковий прийом заяв на поселення в гуртожитки вишу для тих, хто не встиг або вступає за додатковим набором. Звертаємо увагу студентів  на необхідності вчасно зібрати і подати необхідний перелік документів через електронну систему. Усі претенденти мають потурбуватися, аби встигнути вчасно пройти реєстрацію й отримати місце в одному з гуртожитків ЗНУ.

Начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко наголошує, що вся документація для поселення до гуртожитків Запорізького національного університету надається винятково в електронному варіанті, аби оптимізувати роботу комісії з поселення. Інструкція з проходження необхідної реєстрації та подання документів розміщена за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html

При цьому претенденти на поселення для забезпечення зворотнього зв’язку обов’язково мають вказати власну електронну пошту. Також наголошуємо, що студентам, які вперше будуть поселятись до гуртожитків необхідно реєструватись за електронними адресами з доменним ім'ям, яке відповідає українському сегменту інтернету (заборонені mail.ru, yandex.ru та yandex.ua).

Просимо також звернути увагу на пакет документів, який прикріплюється при реєстрації:

1. Фото студента, якісне, як на паспорт (розмір фотографії 3х4, 480 px або більше, зроблене не раніше ніж 6 місяців тому, розмір файла до 1МБ, формат JPG).

2. Довідка про склад сім’ї (скан/фотокопія).

3. Довідки про доходи батьків (скан/фотокопія).

4. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (скан/фотокопія).

5. Копія паспорту про щеплення (скан/фотокопія).

6. Ксерокопія паспорту студента (1, 2, 11 стор.) або або ID-картки (1, 2 сторона та витяг з Єдиного державного демографічного реєстру – скан/фотокопія.

7. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують – скан/фотокопія.

Подати електронну заяву на поселення в гуртожиток можна за покликанням: https://signup-hostel.znu.edu.ua/

Також нагадуємо, що вартість проживання на 2018-2019 навчальний рік встановлено у розмірі 5200 грн.

Оплата здійснюється з моменту, коли з’явиться направлення на поселення в особовому кабінеті до дня поселення у розмірі, встановленому за 10 місяців.

Детальну інформацію щодо комплекту документів та процедури поселення, правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ тощо можна дізнатися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html

Із питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до відділу виховної роботи ЗНУ за адресою: вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. № 211 чи телефонуйте за номерами: 228-76-48, (098) 494-43-79, (050) 850-43-83.

 


Схожі новини