Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ допоможуть покращити мовні навички

04.10.2018 08:47 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на курси з інтенсивного вивчення англійської, польської, іспанської, турецької мов студентів та всіх бажаючих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Загалом, Центр пропонує різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх бажаючих (від рівня А1 і далі), курс іспанської мови (початковий рівень), польської мови ( рівень А1- В1), який передбачає 240  академічних годин з вересня до травня. Перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять   у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах. Також відкритий курс «Мовна підготовка викладачів» (англійська), який передбачає 120 академічних годин для викладачів з жовтня до травня у денний час.

Центр працює вже не перший рік, а точніше з 1996 року, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів та слухачів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого). Відзначимо, що пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов із перспективою складання іспитів на сертифікати міжнародного зразку. Крім того, курси центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо  довго не було розмовної практики.

Слухачі під час навчання  працюють над  граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють у парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою англійської мови. В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від мотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.

Зауважимо, що після завершення курсів і успішного проходження тестування  слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях. Також відзначимо, що у Центрі покращити рівень іноземної мови та підготуватися до фахового вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування з елементами ЗНО зможуть ті, хто бажає продовжити навчання в магістратурі, адже найближчим часом планується початок роботи таких курсів. Також наголошуємо,  що  розпочинається набір в групи із вивчення польської, іспанської, турецької мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов.

Тож, всі бажаючі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть не зволікати, а  звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.

E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance