Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Незабаром у виші розпочнеться навчання на підготовчих курсах для абітурієнтів

Незабаром у виші розпочнеться навчання на підготовчих курсах для абітурієнтів

Незабаром у виші розпочнеться навчання на підготовчих курсах для абітурієнтів
12.09.2018 10:05 Все Головні новини Підготовчі курси

З початку навчального року у ЗНУ триває прийом документів для навчання на підготовчих курсах  для майбутніх абітурієнтів, основна мета яких якісно підготувати слухачів до ЗНО та до вступу в університет на всі факультети за всіма напрямками підготовки. Так, бажання навчатись на таких курсах вже виявила значна кількість старшокласників, які активно цікавляться питаннями вступу до вишу.

Звертаємо увагу, що підготовчі курси ЗНУ стартують 1  жовтня і будуть тривати до 31 травня.

За словами представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, підготовчі курси – запорука ефективного складання ЗНО та вдалого вступу до вишу. Ці курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, на поглиблення знань школярів та молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи. Саме завдяки курсам вступники почуватимуться впевненіше під час вступу до вишу.

Нагадаємо, що 8-місячні підготовчі курси заочної та вечірньої  форми навчання проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку учнівської молоді для вступу до Запорізького національного університету та для подальшого якісного навчання за всіма напрямами підготовки. На них запрошуються учні 10 та 11 класів та особи з повною загальною середньою освітою.

Крім того, слухачі, котрі пройшли навчання та отримали свідоцтво про успішне закінчення «підготовчих курсів», мають право на першочергове зарахування та отримання додаткових балів для вступу. Так, випускники підготовчих курсів, які успішно склали підсумкову атестацію, при вступі на природничі та фізико-математичні напрями підготовки ЗНУ (математика, хімія, фізика, біологія) будуть мати перевагу до 10 додаткових балів, усі інші випускники підготовчого відділення отримають переважне право при вступі до університету.

При цьому основними перевагами навчання на підготовчих курсах є: якість викладання, поглиблене вивчення навчальних дисциплін, підготовка до ЗНО, висока результативність вступу до університету, а також реальна можливість не тільки підготуватись до навчання у вищому навчальному закладі, а й одразу ж вирішити завжди важке питання вибору професії.

Загалом, основними напрямами його діяльності є:  підвищення рівня підготовки слухачів для вступу до вищого навчального закладу на основі використання кадрового і матеріального потенціалу університету; вивчення та розробка проблеми наступності та організація ранньої професійної орієнтації серед слухачів підготовчих курсів за участю провідних спеціалістів університету; пошук та робота з обдарованими дітьми з регіонів України; підготовка учнівської молоді до вступу з різними строками і формами навчання; допрофесійна підготовка старшокласників з поглибленим вивченням ряду навчальних дисциплін, спецкурсів за авторськими програмами; підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань і творчих конкурсів.

Нагадаємо, що для зарахування до слухачів підготовчих курсів необхідно звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування з такими документами:

  • заява про зарахування на підготовчі курси (бланк заяви);
  • довідка про навчання;
  • 4 фото 3х4;
  • ксерокопія паспорту слухача (свідоцтво про народження)
  • ксерокопія квитанції про здійснення оплати.

Бланк заяви та додаткову інформацією всі бажаючі можуть знайти, зайшовши на сторінку https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11587 та завітавши за адресою: вул. Жуковського 66 Б, 2 навчальний корпус ЗНУ, каб. 204. Телефон для довідок 289-12-96.

 

Схожі новини