Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До посвяти студентів економічного факультету долучилися гості з Польщі

До посвяти студентів економічного факультету долучилися гості з Польщі

До посвяти студентів економічного факультету долучилися гості з Польщі
12.09.2018 13:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет візит гостей посвята в студенти

Одинадцятого вересня економічний факультет Запорізького національного університету проводив традиційний захід посвяти в студенти економістів першокурсників. Цього року до урочистостей, що проходили на острові Хортиця на базі відпочинку ЗНУ, до них приєдналися гості з міста Катовиці (Польща) – доктори наук, професори університету Сілезії Доброслава Венжович-Желковська та Дорота Фох, а також голова Запорізького обласного товариства польської культури ім. А. Міцкевіча Ольга Павлюк.

Гості брали участь у чисельних конкурсах та змаганнях, які згуртовують першокурсників.

Пані Венжович-Желковська та Фох були дуже вражені словами клятви економістів, яка закладає основні принципи професії та містить загальнолюдські принципи співіснування людини економічної та природи.

Польські колеги виступили перед студентами. Говорили про роль фахівця в розвитку економіки країни, про ті знання, вміння та навички, які необхідно розвивати, щоб мати можливість працювати на благо Батьківщини. Гості розповіли про польські економічні реформи, які призвели до сучасного стану соціально-економічного добробуту країни, про те, що наполеглива праця всіх членів суспільства стала запорукою їхнього економічного дива. Окрім того, особливий наголос було зроблено на дбайливому ставленні до природних ресурсів, адже наявність таких ресурсів є основою подальшої економічної незалежності країни.

Викладачі економічного факультету та декан Алла Череп й студенти-першокурсники разом із студентською радою запросили польських гостей відвідувати наш виш у наступні візити до Запоріжжя. Також іноземні колеги виразили наміри щодо академічної та наукової співпраці, адже наші навчальні заклади пов`язують тісні дружні стосунки на європейському освітньому просторі.

 

Економічний факультет

Схожі новини