Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У навчальній лабораторії телевізійної журналістики вийшов випуск програми «ТВ BOOK»

У навчальній лабораторії телевізійної журналістики вийшов випуск програми «ТВ BOOK»

У навчальній лабораторії телевізійної журналістики вийшов  випуск програми «ТВ BOOK»
12.09.2018 14:04 Все Головні новини Факультети Журналістики Випуск студентської програми «ТВ BOOK"

Цього тижня побачив світ оновлений в цьому навчальному році випуск студентської телепрограми «ТV BOOK» (ведуча – Каріна Невмивака). Нагадаємо, що випуски таких інформаційних програм, присвячених важливим подіям у житті ЗНУ, цікавим історіям, зустрічам із видатними особистостями вишу тощо, – важливий складник навчання студентів факультету журналістики ЗНУ. Адже їхні викладачі дбають, аби майбутні фахівці під час перебування у виші не лише успішно засвоювали теоретичні знання, але й здобували необхідні професійні навички на базі навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики.

Ці інформаційні випуски підготовлені силами студентів факультету й працівниками навчальної лабораторії, зокрема  за участі доцента кафедри журналістики Алли Тернової та завідувача навчальної лабораторії телевізійної журналістики ЗНУ Катерини Вавілової.

Так, над цим випуском працювали: Алла Тернова, Катерина Вавілова,  Наталія Коростильова, Оксана Житнюк, Таїсія Зозуль, Каріна Невмивака, Лілія Ніколаєвська, Яна Потоцька, Аліса Лєбєдєва, Анастасія Дворянкіна.

Переглянути їх можна щопонеділка на великій перерві першої зміни (10.55-11.25) та другої зміни (14.15-14.30). Приміщення холів усіх навчальних корпусів вишу оснащені телевізорами, і в цей час вахтери вмикають локальний канал, аби всі охочі дізналися про важливі й цікаві події із життя ЗНУ. А щосереди представники навчальної лабораторії телевізійної журналістики викладають черговий випуск новин на ютуб-канал.

Так, ознайомитися із  новинним випуском «ТV BOOK », у якому йдеться про початок нового навчального року,урочистості з нагоди дня знань у ЗНУ та Економіко-правничому коледжі, яскраве студентське життя, музичні, культурні і спортивні заходи і події у місті, а також про адаптацію студентів до навчання після літа та їх враження, можна за покликанням: https://youtu.be/HVHn3Auvh1g