Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ готуються до святкування 50-річчя факультету фізичного виховання

У ЗНУ готуються до святкування 50-річчя факультету фізичного виховання

У ЗНУ готуються до святкування 50-річчя факультету фізичного виховання
12.09.2018 16:10 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спортивно-оздоровчий комплекс спартакіада свято ювілей

Незабаром, 21 вересня, свій п’ятдесятирічний ювілей буде святкувати факультет фізичного виховання Запорізького національного університету, який заслужено вважається одним із найкращих науково-освітніх центрів спортивного спрямування Півдня України. Адміністрація вишу та представники інших факультетів ЗНУ не залишилися осторонь від цієї важливої для всього університету події: до святкової дати факультету-ювіляру підготували низку заходів та подарунків. Саме про це йшлося на засіданні заступників деканів із виховної роботи, яке відбулося 12 вересня під головуванням проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука.

На початку заходу Геннадій Миколайович нагадав присутнім, що керівництво вишу, зокрема його ректор Микола Фролов надає великого значення розвитку спортивного життя у виші, пропаганді здорового способу життя, заохоченню студентів і співробітників до занять спорту тощо. Саме тому щовересня в ЗНУ розпочинається спартакіада, у якій можуть взяти участь усі охочі студенти. Цього року її урочистий початок збігатиметься з відзначанням ювілею факультету фізичного виховання.

Перед присутніми виступив керівник спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас. Він зазначив, що 21 вересня, під час святкування ювілею факультету фізичного виховання, розпочнеться теж ювілейна, 55, студентська спартакіада ЗНУ.

Об 11.00 біля спортивного корпусу університету зберуться студенти й викладачі усіх факультетів вишу. Під час урочистої церемонії їх привітають не лише представники ректорату, але й почесні гості свята, представники спортивних федерацій. Під час офіційної частини почесними грамотами винагородять тих спортсменів вишу, які досягли помітних успіхів у спортивній галузі.

Після цього відбудеться святковий марафон навколо студмістечка ЗНУ, у якому візьмуть участь ректор Микола Фролов, представники ректорату, викладачі та студенти. Усі, хто подолає всю дистанцію, на фініші отримає повітряні кулі. І, звісно, участь у спільному забігу забезпечить радісний святковий настрій усім його учасникам.

Крім того, на пропозицію Геннадія Васильчука, цього дня в університеті відбудеться флешмоб. Для того, аби продемонструвати спортивний дух вишу, а також задля поздоровлення факультету-ювіляра, всі охочі завітають на заняття вбрані у спортивному стилі.

А офіційно-урочиста частина святкування 50-річчя від дня заснування факультету фізичного виховання розпочнеться о 13.00 у приміщенні Запорізького обласного академічного музично-драматичного театру ім. В. Магара.

Також зараз у спортивно-оздоровчому комплексі тривають ремонтні роботи, які мають завершитись до дня народження факультету. Оновлені аудиторії й роздягальні – це один із подарунків до свята.

Однак усі сюрпризи цього урочистого дня стануть відомі лише 21 вересня, адже у святкуванні візьмуть участь представники інших факультетів, які завітають на свято, аби привітати викладачів, студентів і випускників факультету фізичного виховання.

 

Схожі новини