
На економічному факультеті ЗНУ вже давно стало традицією проводити посвяту першокурсників у студенти. Тож і цього року ця радісна подія відбулась на мальовничому березі Дніпра на острові Хортиця, а саме у профілакторію ЗНУ. На початку заходу декан економічного факультету Алла Василівна Череп побажала першокурсникам успіхів та натхнення в навчанні, щоб вони з гідністю несли звання студента Запорізького національного університету. Крім того, традиційно студенти склали присягу на вірність економічному факультету та економічній справі.
Гарно підготовлений сценарій посвяти в студенти – чудова нагода долучити новачків до університетських звичаїв, познайомити їх як між собою, так і зі старшокурсниками. Підняти настрій та залишити незабутні спогади в першокурсників про цей день допомогли підготовлені студентською радою економічного факультету конкурси, за підсумками яких всіх переможців було нагороджено солодкими подарунками.
Далі кожна група мала підготувати номер-візитівку. Веселі фінансисти разом зі своїм куратором виступили з цікавою сценкою. Дівчата спеціальності «Облік і оподаткування» перейняли естафету та порадували своїх колег спортивним танком. Дружні студенти першого курсу спеціальності «Міжнародна економіка» також підготували танок.
Першокурсники та їх куратори, які були з ними у цей важливий день, отримали чимало позитивних емоцій. Але найголовнішою розважальним етапом програми стала традиційна битва холі-фарбами. Новачки сприйняли із захопленням цю розвагу й зауважили, що цей день вони запам`ятають надовго, адже він був позитивним, емоційним та яскравим. Додому всі першокурсники поїхали втомленими, але дуже щасливими, адже вони тепер сміливо можуть казати, що вони – студенти економічного факультету Запорізького національного університету.
Економічний факультет висловлює подяку адміністрації університету та керівництву санаторію-профілакторію Запорізького національного університету за теплий прийом та надану можливість гарно провести час у такому мальовничому місці.
Вікторія Сьомченко,
економічний факультет