Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Координаційна рада НТСАДМВ визначила завдання на поточний навчальний рік

Координаційна рада НТСАДМВ визначила завдання на поточний навчальний рік

Координаційна рада НТСАДМВ визначила завдання  на поточний навчальний рік
17.09.2018 09:26 Все Головні новини Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених Науково-дослідна частина наукова діяльність молода наука координаційна рада

Днями під керівництвом голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЗНУ, магістрантки економічного факультету Дар’ї Пєнзєвої відбулось перше в цьому навчальному році засідання Координаційної ради НТСАДМВ. У заході взяли участь голови Наукових товариств факультетів, а також – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук та начальник науково-дослідної частини  Вікторія Меняйло.

На початку зустрічі всіх учасників привітав Геннадій Васильчук. Він зосередив увагу присутніх на тому корисному досвіді, якого вони набувають як лідери студентської наукової спільноти. Геннадій Миколайович закликав членів Координаційної ради бути більш ініціативними та пропонувати керівництву вишу навіть найсміливіші ідеї. Проректор зосередив увагу на подальшій перспективі молодих вчених та побажав успіхів в їх плідній праці та навчанні.

Про поточну інформацію стосовно оголошених студентських конкурсів розповіла Вікторія Меняйло, яка також висловила свої пропозиції щодо покращення організації діяльності Наукового товариства та подальшої співпраці у новому році.

Дар’я Пєнзєва доповіла про зміни у складі Координаційної ради, до якої долучились щойно обрані нові голови наукових товариств факультетів іноземної філології та менеджменту, та оголосила План роботи товариства на 2018-2019 навчальний рік. Після жвавого обговорення учасники зібрання додали до нього ще декілька цікавих заходів.

Дар’я також акцентувала увагу присутніх на більш широкому залученні студентів до участі в конкурсах, проектах, грантах із метою отримання досвіду, обміну знаннями; на формуванні внутрішніх та міжвишівських комунікативних наукових зв’язків.

Перше завдання, яке отримали голови наукових товариств факультетів, – це проведення презентацій діяльності НТСАДМВ для студентів першого курсу з метою їх залучення до наукової діяльності. Наприкінці зустрічі Координаційна рада обговорила та розглянула деякі пропозиції щодо проведення спільно із Студентською радою ЗНУ масштабного загальноуніверситетського заходу, який планується на жовтень.

Тож слідкуйте за новинами на сайті наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених  ЗНУ

 http://sites.znu.edu.ua/stud-sci-soc/

та в соціальній мережі Facebook

https://www.facebook.com/groups/131043747694106

 

Наукове товариство студентів, аспірантів,

докторантів і молодих вчених,

Науково-дослідна частина

 

 

 

 

 

 

Схожі новини