Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики ЗНУ долучились до благодійної акції Good Crossing

Студенти факультету журналістики ЗНУ долучились до благодійної акції Good Crossing

Студенти факультету журналістики ЗНУ долучились до благодійної акції Good Crossing
17.09.2018 10:48 Все Головні новини Факультети Журналістики Книжковий флешмоб факультет журналістики

Чотирнадцятого вересня на факультеті журналістики успішно пройшов книжковий флешмоб, присвячений популяризації читання. У заході взяли участь студенти 1-3 курсів, які навчаються за  спеціальностями "Видавнича справа та редагування", «Реклама та зв'язки з громадськістю» та «Інформаційна справа». Таким чином, студенти долучились до благодійної акції  Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки та Благодійного фонду "Щаслива дитина" "Goodcrossing: З любов'ю до людей, з любов'ю до книжок", яка відбудеться 29 вересня.

Молодь активно підтримували викладачі кафедри видавничої справи та редагування Кондрико Анастасія, Горбенко Інна та Микитів Галина. Гостею заходу стала амбасадорка Форуму видавців у Запоріжжі Лапікова Олеся.  

Спочатку на студентів чекав літературний квест, потім у затишній аудиторії та дружній атмосфері презентували та цитували улюблених авторів, серед яких Оскар Уайльд, Френсіс Скотт Фіцджеральд, Стівен Кінг, Джон Р.Р. Толкін та інші.  Так, кожен із студентів намагався зацікавити інших своєю книгою, щоб заохотити усіх присутніх прочитати її. «Нас часто запитують про мету, яка стала поштовхом до заходу такого формату. Передусім ми хочемо продемонструвати, що читання книжок – це круто, цікаво і це важлива частина життя та літературної культури молоді»,– зазначають співорганізатори флешмобу студентка 2 курсу факультету журналістики, спеціальність «Видавнича справа та редагування» Олександра Оковита та амбасадорка Форуму видавців у Запоріжжі Олеся Лапікова.

Треба відзначити, що всі студенти та викладачі, які долучились до флешмобу і благодійної акції «Goodcrossing» та віддали свої книжки, отримали за це сувенірний набір: значок, ручку, наліпку та яскраву листівку. Згодом на великому ярмарку зібрана література буде розпродана, а отримані кошти направлять до фонду "Щаслива дитина" для лікування хворих. 

Флешмоб завершився літературною грою, в рамках якої за допомогою слів учасники описували персонажа книги, завданням інших було відгадати його. 

За словами учасників флешмобу, такі заходи мають стати традиційними для факультету журналістики. Адже студенти надихнули один одного читати більше, а це є неодмінною умовою повноцінного розвитку будь-якого фахівця.

 

Студентка ІІ курсу факультету журналістики

Ольга Шкільна

 

 


 

Схожі новини