Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент Олена Бойка представила ЗНУ на Інформаційному дні програми «Horizon 2020» у Бельгії

Доцент Олена Бойка представила ЗНУ на Інформаційному дні програми «Horizon 2020» у Бельгії

Доцент Олена Бойка представила ЗНУ на Інформаційному дні програми «Horizon 2020» у Бельгії
17.09.2018 13:41 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність міжнародні зв’язки

Нещодавно в Брюсселі (Бельгія) проходив Інформаційний день щодо програми «Horizon 2020». Запорізький національний університет на заході представляла доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики, в.о. начальника проектного відділу Олена Бойка.

Під час міжнародного інформаційно-просвітницького заходу для його учасників розкрили тонкощі написання та подання грантових заявок. Вони отримали багато важливої інформації, необхідної їм для подальшої успішної наукової діяльності. Крім того, учасники інформаційного дня мали змогу встановлено нові зв’язки з науковцями та представниками компаній з Іспанії, Португалії, Італії, Франції, Сполученого Королівства Великобританія, Бельгії, Румунії та інших.

Як зазначила доцент Олена Бойко, розповідаючи про свою участь у заході, важко переоцінити значення встановлення таких міжнародних зв’язків, підвищення академічної мобільності викладачів ЗНУ, прагнення до участі у міжнародних науково-освітніх програмах. На її думку, одним із наслідків активної міжнародної діяльності є можливість плідної співпраці у майбутньому з іноземним вишами, науковими установами й міжнародними фондами, що. своєю чергою, сприяє отриманню нових грантів від наукових товариств різних країн Європи.

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини