Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші зроблені перші кроки до реалізації грантового проекту «Знайомі незнайомці»

У виші зроблені перші кроки до реалізації грантового проекту «Знайомі незнайомці»

У виші зроблені перші кроки до реалізації грантового проекту «Знайомі незнайомці»
17.09.2018 13:48 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет проектна діяльність реалізація проекту «Знайомі незнайомці»

На біологічному факультеті Запорізького національного університету багато уваги приділяють проектній діяльності, участі в грантових програмах, успішній реалізації після виграшу проектів. Так, на сьогодні у ЗНУ триває робота з реалізації отриманого гранту в межах соціального проекту «Ми – це місто!» від Запоріжсталі, який було виграно влітку цього року.

Нагадаємо, Запорізький національний університет запропонував для утілення у життя в нашому місті проект «Знайомі незнайомці» (№ 117 у переліку конкурсних робіт-соціальних ініціатив «Ми – це місто»). Він передбачає встановлення табличок із QR-кодами поблизу дерев, що ростуть на території Запорізького національного університету: деякі з яких є досить рідкісними і завезеними з інших континентів.

Так, для втілення в життя проекту, запропонованого в.о. начальника відділу проектної діяльності, заступника декана біологічного факультету з міжнародної роботи, доцентом кафедри садово-паркового господарства та генетики Оленою Бойкою, буде виділено 20 тисяч грн: сертифікат на цю суму вже отримали представники вишу.

Першим кроком стала інвентаризація та видове визначення рослин на території студмістечка ЗНУ.

Наразі йде підбор інформації для її кодування у вигляді QR-кодів, які в подальшому буде розміщено біля дерев та кущів для ознайомлення з ними гостей та мешканців нашого міста. 

 У підсумку планується вже у вересні встановити на території студмістечка 50 табличок із QR-кодами поблизу унікальних дерев. Зауважимо, що кожна табличка матиме окремий QR-код із двох боків: один – україномовна версія, інший – англомовна (переклад уривків робитиме також Олена Бойка, адже крім фахової біологічної освіти, вона також має магістерський рівень із англійської мови, закінчивши факультет іноземної мови ЗНУ). Щоб знайти інформацію про те чи те унікальне дерево, треба буде лише відсканувати відповідний QR-код із таблички типовим QR-рідером Вашого телефону, й одразу ви отримаєте про рослину вичерпну, доступну й цікаву текстову інформацію.

 

Біологічний факультет

 

 

 

 

Схожі новини