Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті організували тематичні вікторини «Кращий дендролог» і «Щеплення рослин»

На біологічному факультеті організували тематичні вікторини «Кращий дендролог» і «Щеплення рослин»

На біологічному факультеті організували тематичні вікторини «Кращий дендролог» і «Щеплення рослин»
17.09.2018 15:05 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет День працівника лісу вікторина майстер-клас

На біологічному факультет ЗНУ існує добра до дня професійних свят проводити науково-просвітницькі заходи для студентів, які допоможуть їм вдосконалити знання й практичні навички, підвищити професійні компетентності. Не став винятком і День працівника лісу, який днями відзначали на факультеті.

Так, для студентів 3 курсу спеціальності «біологія» (група 6.0916) провели вікторину «Кращий дендролог», під час якої учасники мали відповісти на запитання, демонструючи рівень знань із різноманітних питань, пов’язаних з функціонуванням лісової екосистеми та окремих її складників.

Ведучою вікторини стала студентка третього курсу спеціальності «садово-паркове господарство» Валерія Гайшинець. Захід проходив за підтримки доцента кафедри садово-паркового господарства Світлани Яковлєва-Носарь.

За результатами змагання кращими знавцями визнали Анну Джойс і Марію Сиротюк. А нагороду переможниці отримали дещо несподівану: їм презентували чудовий кактус.

Крім того, цього дня на факультеті провели ще одну тематичну вікторину й майстер-клас від асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики Максима Мельника. Практичне заняття цього разу було присвячене щепленню для дерев’яних рослин.

Студенти-учасники заходів відзначили, що конкурси були цікаві та корисні й щиро подякували організаторам Дня працівника лісу на біологічному факультеті.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2216165311746183

 

Біологічний факультет

 

Схожі новини