Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті обговорили перспективи проектної діяльності

В університеті обговорили перспективи проектної діяльності

В університеті обговорили перспективи проектної діяльності
18.09.2018 08:57 Все Головні новини Проектна діяльність грантова діяльність нарада проектних менеджерів

Сімнадцятого вересня відбулася нарада проектних менеджерів Запорізького національного університету під головування проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова. Цього навчального року оновили склад проектних менеджерів факультетів та структурних підрозділів, зокрема до них приєдналися проектні менеджери коледжів. Під час наради оновленому складу було представлено в.о. начальника відділу проектної діяльності, доцента кафедри садово-паркового господарства та генетики Олену Бойку.

Юрій Олегович у своєму вступному слову наголосив, що проектна діяльність є однією з головних вимог сучасності, а тому розвиток цієї діяльності у всіх підрозділах нашого університету є актуальним та вкрай необхідним. Ректорат приділяє велику увагу справі написання та подання грантових заявок. Під час наради анонсували проведення низки тренінгів для співробітників факультетів та структурних підрозділів щодо написання грантових заявок.

Ці тренінги проводитимуть начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло й доцент кафедри німецької мови та перекладу Олена Тупахіна. Із цього приводу Олена Володимирівна, яка теж була присутня на нараді, наголосила на важливості надання консультаційної інформації щодо написання проектів для подальшої їх реалізації.

В.о. начальника відділу проектної діяльності Олена Бойка, своєю чергою, підкреслила, що структура буде надавати всю необхідну допомогу проектним групам факультетів та підрозділів і координувати їх зв'язок зі службами університету та різними установами.

Під час наради обговорили створення стратегії розвитку проектної діяльності в ЗНУ та запропонували для розгляду та обговорення проект цієї стратегії, який невдовзі затвердить Вчена рада ЗНУ.

За словами учасників заходу, зустріч пройшла плідно, під час неї окреслили кроки, які повинні бути здійснені в найближчий час для більш ефективної праці на ниві отримання нових грантів та втілення самобутніх проектів співробітниками нашого університету.

 

Схожі новини