Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ» в оновленому складі вдало стартувала в Суперлізі 2018-2019 року

Команда «Орбіта-ЗНУ» в оновленому складі вдало стартувала в Суперлізі 2018-2019 року

Команда «Орбіта-ЗНУ» в оновленому складі вдало стартувала в Суперлізі 2018-2019 року
18.09.2018 11:29 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ чемпіонат України з волейболу Суперліга

Днями на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулося відкриття 28-го чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд (Суперліга) 2018-2019 року. В урочистостях взяв участь ректор ЗНУ Микола Фролов. Зокрема, він, звертаючись до присутніх від імені приймаючої сторони, наголосив: «Така подія – завжди свято для університетської спільноти, яка радо приймає гостей. А вболівальники, як завжди, чекають на гострі відчуття і прагнуть насолодитися спортивною грою». Учасникам зустрічі – обом командам – щирі господарі традиційно вручили хліб-сіль.

Розпочалаcя дводенна зустріч команд «Орбіта – ЗНУ – ОДЮСШ» (Запоріжжя) та «Білозгар – Медуніверситет» (Вінниця) із традиційної розминки команд, які після літнього відпочинку мали випробувати свої сили. Саме у цей час вболівальники займали місця на трибунах, аби підтримати улюблену університетську збірну.

Урочисте відкриття ігор волейбольної Суперліги відбулося за участю начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталії Власової, президента волейбольного клубу «Орбіта – ЗНУ– ОДЮСШ», ректора ЗНУ Миколи Фролова, проректора ЗНУ з наукової роботи Геннадія Васильчука, президента федерації волейболу Запорізької області Павла Касая та інших.

Вони привітали команди-учасниці, що вишикувалися на полі, і побажали їм продемонструвати свою волю до перемоги, відточену майстерність професіоналів і перемогу найсильнішої збірної. Нагадаємо: університетську жіночу волейбольну команду тренують Володимир Бузаєв, Ірина Коміссарова та Сергій Попов. Основним тренером команди «Білозгар – Медуніверситет», яка минулого сезону завоювала срібні медалі чемпіонату України, виступає діюча волейболістка Юлія Якушева. До речі, запоріжанки завершили торік змагання в Суперлізі на четвертій сходинці. Тим більше інтриги додалося під час першої зустрічі команд у новому сезоні. Напруження відчувалося як серед спортсменок, так і на трибунах.

Відлік рахунку з перших хвилин зустрічі відкрили волейболістки «Орбіти», демонструючи стрімку гру протягом обох днів. Вони не засмутили своїх фанатів та представників університетської спільноти: перший день перемогли з рахунком 3:0, а наступного дня завершили гру із переможним рахунком 3:1.

Коментуючи перебіг змагань після завершення обох ігрових днів, керівник секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання ЗНУ, один із тренерів «Орбіти» Сергій Попов підкреслює: «Цього сезону команда виступає в оновленому складі. До неї долучилися шестеро нових волейболісток. Зокрема, серед новачків – Анна Шумейко, яка цього року вступила до ЕПК, та Анна Харчинська – студентка факультету фізичного виховання ЗНУ. Перша зустріч у Суперлізі продемонструвала гарний результат і надихнула спортсменок на подальші перемоги. Переконані, що  ми на вірному шляху. Наступним шансом для наших дівчат показати найкращі результати стане зустріч на Кубку України, яка відбудеться вже 28-30 вересня на базі СОК ЗНУ».  

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2217233541639360

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини