Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підписати Декларацію про вибір лікаря з надання меддопомоги можуть студенти й викладачі

Підписати Декларацію про вибір лікаря з надання меддопомоги можуть студенти й викладачі

Підписати Декларацію про вибір лікаря з надання меддопомоги можуть студенти й викладачі
18.09.2018 13:29 Все Головні новини Університет Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 підписання декларації із сімейним лікарем

У Запорізькому національному університеті дбають про те, аби його викладачі, співробітники та студенти завжди мали доступ до якісних і безкоштовних медичних послуг. Саме тому його керівництво звертається до всіх представників вишу з нагадуванням, що «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» запрошує їх підписати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги» з сімейними лікарями закладу, щоб і в подальшому отримувати безкоштовну якісну медичну допомогу.

Для того, щоб оформити декларацію, необхідно звернутись за адресою: Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 – пр. Соборний,буд. 88, тел. 764-11-28, 764-12-26, 764-15-72, 764-55-92. Години роботи: із понеділка по п’ятницю з 8.30 до 19.30, у суботу з 09.00 до 15.00.

У центрі організовано 5 пунктів реєстрації для можливості оформлення декларацій без черг. Також Ви можете підписати декларацію в кабінеті сімейного лікаря під час прийому.

Крім того, студенти можуть звернутися до медичного пункту ЗНУ (вул.  Жуковського, 55а, навчальний корпус № 6, сходи праворуч) з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 14.00.

Для оформлення декларацій при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, до 14 років – свідоцтво про народження дитини та особистий мобільний телефон.

Будь ласка, зверніть особливу увагу, що Студентська поліклініка, яка зараз знаходиться за адресою вул. Залізнична, 1, не буде здійснювати роботу за цим напрямком. Тож усі студенти, що вже підписали декларації з даним закладом повинні обов’язково переукласти їх з центрами первинної медико-санітарної допомоги міста.

Щоб уникнути в подальшому непорозуміння підчас отримання медичної допомоги, просимо Вас не зволікати з підписанням декларацій.

 

Схожі новини