Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ посвята першокурсників пройшла креативно і яскраво

На ФСУ посвята першокурсників пройшла креативно і яскраво

На ФСУ посвята першокурсників пройшла креативно і яскраво
19.09.2018 10:08 Все Головні новини Факультети Соціології та управління

Студентська рада факультету соціології та управління провела для першокурсників “Посвяту у студенти”. Захід відбувався на території біостанції-профілакторію ЗНУ, котрий зустрів гостей гарною погодою та, безперечно, захоплюючими краєвидами.

Організатори не дали студентам нудьгувати. Тому одразу після привітань розпочалась офіційна частина, де куратори груп – Ганна Бойко, Олена Заїка, Олександра Сорокіна та Станіслав Локарєв,  мали можливість виголосити урочисту промову. Також свої побажання першокурсникам висловив завідувач кафедри соціології Володимир Скворець. 

На посвяті було нагороджено учасників Квесту першокурсника. Команда “Юность” отримала перемогу у номінації “Мімімі” , команда “Мжвячный пежень” – у номінації ” Кльові-драйвові”, а команда “Цезарские пубики” – за найкреативіший підхід при проходженні квесту. Найкраще із завданнями впоралась команда “Made in FSU”, за що отримала перше місце.

Молодь активно брала участь у конкурсах та цікавинках від Студради. Спочатку першокурсники мали змогу проявили себе у творчих виступах, де представляли команду. Вони співали, танцювали, показували свою акторську майстерність. Не обійшлося без фестивалю фарб “Холі”, після якого посмішки з облич студентів не сходили ще дуже довго.

По завершенню свята всі залишилися задоволеними і покидали місце відпочинку неохоче, проте вже дружнім колективом, чекаючи нових заходів від факультету, де з радістю взяли б участь.

 

Фотозвіт посвяти:

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.934570516731057&type=3%5C

Катерина Маненко, Раїса Волошина

Фотограф – Анна Кобець